SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o CP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1537
Witam, tak jak w temacie. Znalazłem jakąś resztkę w domu CellPumpa. CP zawsze był taki kamienny, ostro zbrylony. W tej chwili ( był zakręcony, data ważności do kwietnia tego roku) zrobił się taki bardziej żółty. Konsystencję ma taką, jakby wziąć keks do ręki i pognieść na okruchy. W smaku jak był cholernie kwaśny tak jest nadal.

Można to wcinać jeszcze?

Pytanie nr2. Zastanawiam się czy dokupić do tego sobie jeszcze jedną małą puszkę CP czy może olać to i kupić jakiś inny stak. Dodam, że mam na wydanie ok. 100 zł.

Poniżej coś o sobie:

wiek : 22
staż : kilka lat z przerwami
Waga: ok 90 kg
wzrost : 188
cel : masa
dieta: przede wszystkim

Dodam, że dawno nic nie brałem. Ostatnio jakby troche się zatrzymałem w efektach i chciałbym to trochę popchnąć! :)

Dziękuję z góry za Wasze sugestie.

Poświęcaj się wszystkiemu w stu procentach, albo nie rób niczego.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Kofeina to nie stack xD Pobudzic moze, ale nie odczuwa sie tego zbytnio. Ja kiedys probowalem z guarana+cos tam, 1 tabs tez nie odczuwalem nic szczegolnego, po 2 mi cisnienie skoczylo i bol glowy. Zawsze mozesz sprobowac.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
ile masz tego cp?

ja bym jadl.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 416
Miałem kiedyś podobny przypadek z CP, lekko się zbrylił i pojawiły się żółte przebarwienia. Poszedł na śmieci. Wybór należy do Ciebie ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Wywal tego CP! Ja bym nie ryzykował.Zamiast CP spróbuj sobie Horse Power(ok 120z) chociażby dla odmiany. Brałem obydwa staki i dla mnie HP lepiej czesze Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
kup cell pumpa i dorzuc mono olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1537
Około 100 g

Poświęcaj się wszystkiemu w stu procentach, albo nie rób niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
a teraz doczytalem, ze to byl otwierany cP?
nie no z jedengo hp cyklu nie zrobi...

z takimi funduszami to proponuje pojedyncza forme krety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1537
Powiedzmy, że mogę troche podnieść ten fundusz, ale zależy mi, żeby zabawe z masą zakończyć do końca marca najpóźniej...Co proponujecie, żeby fajnie podziałało? Powiem, że cp mi się bardzo podobało. Brałem też XP, ale tu już nie było rewelacji. Nie chciałbym ża dużo wydać.
Słyszałem, że Storm starcza na jeden cykl, a chyba nie kosztuje teraz jakoś dużo. Co sądzicie ?

Poświęcaj się wszystkiemu w stu procentach, albo nie rób niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Do HP dokup sobie mono i ładnie ci sie rozłoży na ok 6 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
Weź pare porcji tego CP i zobaczysz jak działa
Ja jadłem nitrobolon przeterminowany 10miesięcy i działał normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1537
Dziękuję za odpowiedzi. Pomocne, zaraz wyklikam
HP wygląda fajnie, poczytałem opinię, ale zostawie sobie to na następny raz. Po pierwsze troche za dużo kasy mi to w tej chwili zabierze, a po drugie jestem w trakcie sesji, poprawkowa też niedługo, a jak ma mnie coś mrowić to bym się skupić nie mógł pozatym.
Postanowiłem, że kupie sobie większą puszkę CP, ewentualnie dokupie potem jeszcze jedną za miesiąc, to będzie na następny raz co zostanie i z czymś połącze.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

Poświęcaj się wszystkiemu w stu procentach, albo nie rób niczego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie?

Następny temat

super whey gainer 4000 pytanie?

WHEY premium