SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Animal Flexa ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
W połowie tamtego roku zakupiłem puszkę Animal Flexa na stawy , zjadłem jakies 10 saszetek i odstawiłem resztę , ponieważ z przyczyn osbistych musiałem przerwać treningi . Teraz znow wrocilem na siłownie i chce sobie dalej brać tego flexa ktorego większośc mi zostało . Na opakowaniu mam date przydatnosci do 2014 natomiast przez ten czas który on stał zamkniety w tej puszce - na niektorych tabletkach (tych jaśniejszych) porobiły się ciemne plamki albo wiele ciemnych kropek
Moje pytanie brzmi : co to jest i czemu sie zrobiło ? Czy to oznacza, że produkt już się nie nadaje do spozycia ? A jeśli się nadaje to jeść tego flexa tylko w dni treningowe czy ogolnie ?

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1220
wydaje mi się że to ta brązowa kapsułka tak barwi , bo ja x=czasem miałem do niej przyklejoną tabletkę i jak odkleiłem to brązowa plama była ale to moje domysły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
czy jest dobry i czy masz brac to Ci nie napisze
ale bierze sie go codziennie, to supel na stawy wiec dlaczego miałbys go brac tylko w treningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
No tak ale co to jest , że te niektóre jaśniejsze tabletki tak pociemniały w niektorych miejscach ?

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie powinno nic z nim byc nie tak skoro data sie zgadza, moze troche wilgoci zlapalo.
jak nie bedzie bolow brzuch, nudnosci czy innych dyskomfortow topewnie jest ok.
decyzja czy brac nalezy do ciebie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
dziekuje za odpowiedź :) a Twoim zdaniem jest to dobre ? zdecydowałbys sie na branie tego ?

mimo wszystko w dalszym ciagu zastanawiaja mni te ciemne plamki ktore pojawily sie na tabletkch , wilgoci hm...one sa w plastikowych torebeczkach ...

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ja bym sprobowal osobiscie ze wzgledu na date waznosci.
lub jak bedzie cos sie dzialo to wyrzucil ta zmieniona

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Moze wcześniej nie zwróciłeś na to uwagi że są takie w kropki.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2012-03-12 21:48:29

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
W niektorych są a w niektorych paczuszkach nie ma... a we wszystkich paczuszkach powinny byc takie same

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ja bym brała. Nie powinno Ci sie nic stać. Inna kwestia, ze nie ma tam jakichś hardkorowych skladników, jak np. w spalaczach (1,3; yoha, etc..- w tym przypadku nie ryzykowalabym )

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1220
te plamki brązowe się tak robią ja miałem 3 puchy kupowane w różnym czasie i zawsze były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
rozumiem - ale wiadomo dlaczego to sie robi ? czego to jkest przyczyna?

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALPHA MALE - MASIX PROTEIN vs ALPHA MALE - MASIX 80

Następny temat

Pierwszy cykl na kreatynie

WHEY premium