SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie dot. suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie da się ich za bardzo porównać, beta alanina działa przy dłuższy stosowaniu ok 3 miesięcy, po bcaa mozesz mieć lepszą regenerację, ale efektów w postaci 2 cm w bicu się nie spodziewaj.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 585
A może mógłby ktoś opisać takie ogólne działanie beta alaniny własnymi słowami i na własnym doświadczeniu bo po artykułach gazeciarskich czy tam doktoranckich to ciężko uwierzyć w cokolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dział badania naukowe, jest parę tematów popartych badaniami jak działa beta alanina i BCAA.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 585
A mógłby ktoś wyjaśnić różnice między beta alaniną, a jabłczanem kreatyny(dokładniej CM3). Chodzi mi o ogólne działanie i efekty tj. przyrosty tak ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak nie będziesz jadł to i nie będzie przyrostów,
https://sklep.sfd.pl/wiki/Jablczan_kreatyny.html
https://sklep.sfd.pl/wiki/Beta-alanina_(_β-alanina).html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 585
Przy diecie mniej więcej 3000 kcal co będzie lepsze dla mnie jeśli chciałem właśnie tak z ok.3kg masy mięśniowej. Od razu powiem, że ważniejsze dla mnie są mniej spektakularne efekty masowe, a wole lepszą jakość tej masy mięśniowej tj. chodzi o taką lepszą optycznie, widocznie. A może przy moim stażu polecacie bardziej uzupełnić diete w białko, stosując odżywki białkowe? Ale czy to nie sprawi jakiegoś zbyt dużego rozrostu bądź przyrostu takiej pustej masy mięśniowej?

Zmieniony przez - Nomad w dniu 2012-06-13 19:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
beta alanina około 3,46kg suchej masy mięśniowej a pustej masy to tak około 1.2kg
jablczan z kolei 5.6kg suchej masy ale tutaj się musisz liczyć z że pustej masy też przybędzie tak około 3kg
to masz gwarantowane
reszta zalezy jak to piszesz od ' mniej wiecej 3000kcal '. jak wiecej niz 3000 to pomnoz wynik przez 1.06 i wtedy bediesz wiedzial ile na tym zyskasz








nie mogłem się powstrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 585
A co możesz powiedzieć na temat tych odżywek białkowych? Bo zastanawiam się żeby wzbogacić diete nimi i zastanawiam się czy dałoby to lepsze efekty. Bo tak jak mówiłem zależy mi na takiej wizualnej masie mięśniowej.

Zmieniony przez - Nomad w dniu 2012-06-13 20:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
Nomad
A co możesz powiedzieć na temat tych odżywek białkowych? Bo zastanawiam się żeby wzbogacić diete nimi i zastanawiam się czy dałoby to lepsze efekty. Bo tak jak mówiłem zależy mi na takiej wizualnej masie mięśniowej.

Zmieniony przez - Nomad w dniu 2012-06-13 20:15:06


nie do mnie bezpośrednio ALE

odżywki białkowe fajna sprawa, ale nie spodziewaj się szeroko rozumianych EFEKTÓW (to nie przełoży się 1kg prochu = 1 kg masy).. to tylko uzupełni dietę o białko - o ile potrzebujesz

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 585
Chodzi mi po prostu czy z czasem ich używania przeloży się to na przyrosty mięśni. Ponieważ nie spieszy mi się z jakąś tam hardkorową suplementacją. Ważne aby pojawiały się efekty ćwiczeń. Może po wzbogaceniu diety w to białko masa mięśniowa będzie szła dość umiarkowanie, ale za to będzie bardziej wyrobiona i estetyczna. Mam rację czy się mylę?

Zmieniony przez - Nomad w dniu 2012-06-13 20:21:47

Zmieniony przez - Nomad w dniu 2012-06-13 20:22:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl masa

Następny temat

Jaka odżywka najlepsza.

WHEY premium