SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do chłopaków :-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
a ja lubie cos w stylu Mandy Moore w "Szkole Uczuć", czy arielle kebbel z "American Pie 4", sorry ze postacie z filmu, ale one tam wygladaly jak aniołki<buja w obłokach>

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
MĄDRYCH TO TRZEBA MIEC KOLEGOW

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2631
Jak chcecie mieć szczupłą i zgrabną to trzeba ją raz na tydzień na basen zabrać, tak jak ja pozatym moja jest jeszcze inteligentna i oprócz błękitnego nieba...

"...tylko silny w życiu przetrwa, tylko silny będzie żył..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1333
Mi sie Mandy Moore nie podoba.
Nie podobaja mi sie kobiety ogolnie uznawane za piekne..
Znajomi mowia ze nie mam gustu... mozliwe :)
Chociaz jest jeden wyjatek - podoba mi sie Alizee ! xD
Ma takie pulchne uda troche, duza pupcie i male piersi... mmm :)

Ostatnio mamy ze znajomym taka zabawe ze kiedy gdzies idziemy to oceniamy przechodzace kobiety w skali od 1 do 10. Przewaznie po moich ocenach mowil ze jestem slepy/zboczony :)

Dziewczyna musi miec w sobie to slynne "cos". I tyle :)
AAA - i nie lubie malujacych sie kobiet. Malujacych sie za mocno.
Blyszczyk/szminka o wiele lepiej wygladaja na zwyklej ladnej dziewczynie niz tona tapety. Zawsze jak widze dziewczyne w za krotkiej spodniczce, obcislym topiku odslaniajacym brzuch, po solarium i wogole laske max to mi jest jej troche zal. Ze musi zwracac na siebie uwage takimi rzeczami przyziemnymi, bo poza uroda niewiele ma do zaoferowania :(

Moja dziewczyna jest bardzo ladna ale nie robi z siebie na sile miss swiata.
Kocham ja taka jaka jest i dla mnie zawsze jest i bedzie atrakcyjna. Sama nie czuje potrzeby bycia atrakcyjna dla kazdego chlopa na ulicy.

Niedawno w innym topicu dyskutowalem na temat golacacych sie facetow. Czy powinni czy nie. Doszlismy do zaskakujacego wniosku ze racja jest jak dupa, kazdy ma swoja ;)
Ladne jest to co sie podoba. Dla jednego wymalowana anorektyczka jest atrakcyjna, dla drugiego jest smieszna/zalosna.
Nie ma jakiegos szablonu dotyczacego idealu piekna. Nie mowie o szablonie kreowanym przez mass media i glupich nastolatkach ktore mysla ze jak zaczna pokazywac calemu swiatu kolczyk w pepku albo dupsko to sa piekne. Na dupe wystajaca spod kiecki to mozna co najwyzej zlapac dresa albo innego polglowka.

Jako ze zszedlem troche z tematu - wroce do niego w krotkim podsumowaniu.
"Baba bez brzucha jak dzbanek bez ucha" :P

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
taka ktora jest mila ,sympatyczna ,z poczuciem humoru ,ladna ,zadbana ,powazna kiedy wymaga tego sytuacja ,bez plaskodupia ,z piersiami ale nie zaduzymi ,oczy najlepiej niebieskie (blekitne to juz wogole cud) ,160-168cm wz.
jedym slowem wprawie ideal czy takiej niema

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Hessian mi tez sie nie podoba ale w tym filmie wygladala cudownie<buja w obłokach>

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-07-15 15:03:21

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
osesek płaskodupie mnie zabiło
a dla mnie musi jeszcze gotować, sprzątać, zmywać i prać

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Podobaja mi sie takie srednie, ani grube ani chude, zeby miala fajna ksztaltna pupcie i piersi, no i musi miec ladna buzie

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
Gwjazdor-taka prawda no bo co chcialbys miec panne ktora ma plaska pupe??a taka krztaltka jest za***ista


ps.przed chwila pod moim blokiem przechodzila ok.17-18 letnia dzierlatka ,taka krasiwa tylko miala plaskodupie stosowaneto odraza
ludzie juz maja sciany w domach bardziej wypukle niz dupy niektorych panienek



Zmieniony przez - osesek w dniu 2006-07-15 16:03:54

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19545
ważne żeby buzia ładna była reszta można poprawić

pozdr

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja

Następny temat

co do "po" siłowni

WHEY premium