SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE DO BIEGAJĄCYCH Z SMARTFONAMI

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Witam zamierzam biegac z moim SAMSUNGIEM GALAXY.
i wiadomą rzeczą jest ze w kieseni to za wielkie i odczuwa się lekki dyskomfot.. WIec zobaczyłem 2 dobre rzeczy - i jesli ktos mial doświadczenie z czyms takim niech sie wypowie :)

http://www.run4fun.pl/nike-forearm-sleeve-p-3794.html?osCsid=a34c63689c7e50283a417f72e22df7f7 

http://allegro.pl/belkin-armband-dualfit-opaska-samsung-i9100-s2-i2782760344.html#tabsAnchor

które lepsze?

Life For Everything - Die For Nothing

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 282
ja tez ćwiczę ze smartfonem i aplikacją bodyarchitect. Na jakiś "specjalistyczny" sprzet szkoda mi kasy. Na pewno z telefonem trzeba bardziej uważać ale po paru treningach nabierasz wprawy i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ja biegam ze smartfonem i powiem Ci, że mi by było trochę szkoda na to kasy
Ja biorę grubą... skarpetkę (tak, skarpetkę ), biorę do kieszeni. Z kieszeni raczej nie wypadnie, a jeśli nawet to skarpeta ochroni przed porysowaniem itp
Jest jeszcze jedna fajna opcja - w Decathlonie są do kupienia długie spodnie, krótkie i koszulki w których masz specjalne zasuwane kieszenie i "dziurkę" przez którą możesz przeprowadzić słuchawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
No ja mam z Nike kazda taką odzież ze wiesz z kieszeni słuchawki - ale chodzi mi oto aby nie LATAŁO to po kieszeni tylko usztywniło się :D

Zmieniony przez - TheSniper w dniu 2012-11-23 17:08:19

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
Mam coś takiego jak z drugiego linku i wg mnie jest ok. Oczywiście kupiłem chinola za ok 10zł.

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
a jak w zimę?

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
Na to Ci nie odpowiem bo ja biegam tylko na orbitreku i bieżni ale z ręki się nie zsuwa .

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Chyba rzeczywiście człowiek w rozwoju zaczyna się cofać, za niedługo to z tabletami będą biegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3913
kup se malutką lekką mp3 a fona zostaw w domu co by odpocząć od niego i oczyścić myśli podczas biegania:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
goral, ale w "fonie" można zainstalować kilka ciekawych aplikacji - endomondo, które mierzy dystans, czas itp
no i muzyka też leci z "fona"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3913
wiem, ja mam sportstrackera w fonie:P super aplikacja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
ty ja miałem mp3 przeciez nie jestem amatorem a smarfona kupiłem specjalnie własnie aby zainstalowac aplikacje:)

Life For Everything - Die For Nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PODARUJMY DZIECIOM 5PLN cz3'

Następny temat

ławka

WHEY premium