SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie co do rzeźby

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
bedziesz jak anorektyk wygladal nie masz czego rzezbic ;_ wez sie za miche lepiej

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Mogę cię zapewnić ze nigdy nie bd wyglądać jak anorektyk nawet przy bardzo niskim BF ;p jestem grubej gości ;p ( nie chodzi tu ze jestem gruby )

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
ale te masz znikomo miesni wiec jak chcesz to wyrzezbic bedziesz wygladal jak nidozywiony z kaloryferem chyba ze to ci odpowiada;) Nie neguje cię tylko do tego to doprowadzi. zbuduj troche miesni i na przyszly rok bedzie co pokazac

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
chyba nie o taki kaloryfer Ci chodzi ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
o kurde co to jest -.- xD Nie no tak to bym nawet po auschwitz birkenau nie wyglądał :D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Mogę wymiary podać :D ... PS nie interesuję mnie sylwetka ogromnego gościa bo jestem niski wiec bd wyglądać jak kulka :P
Bic 36 ( dlatego ze mam problem z przedramionami i niemoge intensywnie bica cwiczyc ale zaczynałem od 31;p Tric dobry jest :) )
klatka 103
pas 82
udo 60
łydka 40

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21538
nie zapomnij zrobić dziary jest chcesz wyglądać jak ten koleś z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
nie ma co rzezbic , nie martw sie nie bedziesz wygladac jak ogromny gosciu to Ci akurat nie grozi , za duzo sie naogladales :D Teraz masa potem wycinka no chyba ze masz cel wygladac jak ten koks od zielina .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Ok dzięki za rady ... W takim razie ciągnę mase ... Pozdro :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
A jeszcze takie pytanie bo BF mam 23 % i chciał bym go troche obniżyć mozna zrobić to na masówce ?? np 3x w tygodniu aeroby po 30 minut dziennie ... i czy nie spowolniło by to za bardzo rozwoju masy mięśniowej

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a JESTEM CIEKAWE CO MI DORAFDZICIE

Następny temat

Moja Siłownia - Początki

WHEY premium