SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie - kurczak z ryzem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez w0jt z działu Kuchnia SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 513
Jesli mam w diecie potrawe, gotowany kurczak i samo mieso wymieszane z ryzem, to czego moge dodac dla smaku zeby nie stracilo na wartosci? Zastanawialem sie nad jakims gotowym sosem czy cos takiego ale nie mam pojecia ;s jakies pomysly?

Jesli zly dzial to wielkie sorry, zastanawialem sie czy tu czy do "odzywianie" ale to mi bardziej jakos pasowalo

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
zly dzial

dodaj przyprawy jakie chcesz

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 513
to jak moderator bedzie mily to niech przerzuci plz

przyprawy ok
a ktos sie ogarnia w jakims sosie? orientalne taotao moze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
zalezy czy masa czy redukcja
ale najlepiej to domowej roboty

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1454
slodko-kwasny z lowicza mi bardzo podchodzi, chinski tez, jesli sie redukujesz do proponuje pikantna wegeta + sos thai chili słodki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 513
problem w tym ze to na mase, jesli na mase to calkowicie sobie darowac? czy moge wyprobowac ktorys z tych co podales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
raczej unkiaj sosów ze względu na spore dodatki cukru, soli i chemii, jeśli już chcesz robić jakiś sos to dodaj do koncentratu pomidorowego jakieś przyprawy(np bazylia, piepirz, zioła prowanslaskie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 513
okej, dzieki za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
Zamiast koncentratu daj lepiej pomidory w puszce!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na uda i biodra czyli odtłuszczenie

Następny temat

Najlepszy z najlepszych !?

WHEY premium