SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie Herba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam miałem dziś dziwny incydent. Mianowicie podczas pracy na budowie , podeszla do mnie reprezentantka firmy herbalife i powiedziala wprost:
Widze ze cwiczysz, pewnie bierzesz suplementy? Ja odpowiadam tak biore i wymieniam.. Ona na no , no to nie dobrze na Ciebie dzialaja bo masz syfy na twarzy i nawija mi ze jest repr. herbalife i ze oni oferuja duzo zdrowsze i skuteczniejsze produkty przedewszystkim malo przetworzone chemicznie, zdrowsze niby " od naturalnego jedzenia " Co prawda kazdy wie ze w dzisiejszych czasach wszystko jest przetworzone ja na to jej ze jak moze herba byc nie przetworzona skoro sa to tabletki i prosze a to jedynie robi sie pod obrobka chemiczna. I ona tam tlumaczy tlumaczy. A tak ogolnie , slyszeliscie cos o tym? Warto z tego korzystac? Ona zaproponowala mi jakis 24hour.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
pierwsza zasada by cos dobrze sprzedac trzeba uwierzyc ze sprzedajesz dobra usluge/towar itp, jak bedziesz caly czas myslal, ze sprzedajesz kau to nie sprzedaz tego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jak w to wpadniesz to bedziesz wydawał po 100 zł za pół kilograma białka z

Zmieniony przez - Hawk 007 w dniu 2013-06-15 20:29:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehhe widzę, że już poszli w odzywk idla sportowców. A pomyślęć, że kiedyś to były tylko preparaty odchudzające. Krótko mówiąc nic od nich nie kupuj bo to są buble dla naiwnych kur domowych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też mi się tak zdaje, dużo czasu poswiecam czytaniu na forach , dlatego odrazu babce wyjechalem z sfd i K** czy zna , dawalem jej argumenty potwierdzajace moja wiedze w tym temacie, mowie ze sie reklamuje jak kazda inna firma a suple dla sportowcow kupie w sklepie sportowym a nie w dziale "emeryci". Az chyba ja to wyprowadzilo z rownowagi, na koniec dala mi 5 katalogow i 2 duze plakaty haha:D No zabawna babka. juz chcialem sie odezwac, niby dietetyk , mowila zeby slodyczy nie jesc, batony wpieprzala , papierosy palila, no to odrazu wydawalo mi sie ze to co mowi jest nie zgodne z jej sumieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
to sekta - szatan przez nich przemawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary to jest firma MLM (sprzedaż bezpośrednia), typowa piramida finansowa. Tam pracują zwykli nieudacznicy albo wyrachowani oszuści. Będa Cię męczyć, wciskać kit i wpadać w zachwyty nad tym szajsem. Ja ich zawsze krótko zbywam i nie ciągnę gadki bo z nimi nawet się nie da normalnie dyskutować. Wszystkie te firmy typu: Herbalife, Amway, Akuna, Flavon, Rainbow etc. to jeden wielki szajs dla naiwniaków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No zamiaru z ich uslug korzystac nie mam, tymbardziej ze sa takie opinie na ich temat. Takze no, ale ubaw mialem po pachy

Zmieniony przez - caland91 w dniu 2013-06-15 20:41:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
no nie wiem ,bo jak temat założyłeś to chyba się zastanawiałeś
więc z tym ubawem to chyba przesadziłeś 5-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Hehe. Zgodzę się z tym, że ta firma to niczym sekta. Nieźle motają ludzi, jakie ich produkty nie są super. Potem ludzie sobie wkrecają i wydają u nich grubą kasę. Aż szkoda, że ludzie są tacy naiwni

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
takich sekt to jest wiecej suplementacyjnych
czasem jak sie slucha niektorych zawodnikow sponsorowanych to tez sie tak zachowuja.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
wiadomo kasa mąci w głowie w sprawach sponsoringu to już inny temat ale nie ma co ukrywać firmy chcą przyciągnąć przyszłych koksów

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BA + WF + mono - Pytanie

Następny temat

Co brać odpowiedniego?

WHEY premium