SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie : Brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6900
Witam serdecznie, mam małe pytanie, trenuje 3 razy w tygodniu FBW.
Zaniedbałem troche brzuch i chce dodać go do treningu. Mam zamiar robić ABS 2 i tutaj pytanie, trenować go w poniedziałek, sroda, piątek razem z resztą grup miesniowych czy moze oddzielnie we wtorki , czwartki i soboty ? co waszym zdaniem da lepsze efekty ? obecnie jestem w trakcie budowania masy.

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
lepiej poniedzialek sroda piatek na koncu treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
bez roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6900
ok , wielkie dzięki, zdecyduje sie chyba na trening w poniedziałek srode i piątek, bede miał nastepny dzień na regeneracje. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a tak to bys nie mial na regeneracje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6900
chodziło mi bardziej oto ze bedzie cały dzień wolny, co innego jak bym trenował fbw w poniedziałek , sroda , piątek, a w wtorek , czwartek i sobota brzuch, wtedy 6 razy w tygodniu, lepszym rozwiązaniem bedzie chyba na jednej sesji przy robieniu masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie bedzie mialo to wplywu. to ze zrobisz trening brzucha nie znaczy ze wczesniej trenowane mm klatki czy ramion nie beda sie regenerowaly

ale ja osobiscie tez bym wolal cwiczyc brzuch w jeden z dni w ktore robie inne partie ze wzgledu na wiecej wolnego czasu w dni wolne od treningu - ale to powody czysto prkatyczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń...Odżywki

Następny temat

Dejmien / Blog / przetrwać kolejne HST...

WHEY premium