SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 10 dni Przeczytanych tematów 8
Od dłuższego czasu zastanawiam się aby zapisać się na boks, ale jakoś nie jestem pewien. Mam 17 lat 180cm wzrostu i około 90kg wagi, w wieku 8-13 lat trenowałem karate ale to nie było to co lubiłem. Czy trenowanie boksu sprawia radość i czy nie jest to po prostu strata czasu? Pytam, bo nigdy nie trenowałem boksu i nie wiem jak to jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 734 Napisanych postów 4613 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168795
tomek4511
...Czy trenowanie boksu sprawia radość i czy nie jest to po prostu strata czasu?...
Czy pizza z kurczakiem jest smaczna i czy nie warto po prostu zjeść czegoś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 186 Napisanych postów 422 Wiek 18 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50246
Pytasz, czy boks sprawia radość?
Cóż, jak to często bywa, wszystko zależy od punktu widzenia: na załączonym obrazku zawodik z lewej ma z uprawiania tego sportu masę uciechy, a ten z prawej, jak się zdaje, znacznie mniej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 186 Napisanych postów 422 Wiek 18 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50246
Pytasz, czy boks sprawia radość?
Cóż, jak to często bywa, wszystko zależy od punktu widzenia: na załączonym obrazku obaj zawodnicy uprawiają boks, ale ten z lewej ma z tego masę uciechy, a ten z prawej, jak się zdaje, znacznie mniej.

Zmieniony przez - KrzyśK w dniu 2019-09-09 07:33:04

Zmieniony przez - KrzyśK w dniu 2019-09-09 07:48:28
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 1004 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16918
KrzyśK haha:D zaj**ista metafora :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Niegocin
KrzyśK haha:D zaj**ista metafora :D

Dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 10 dni Przeczytanych tematów 8
Ta, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ale i tak zapisze się na boks, nie dowiem się jak nie spróbuje.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
tomek4511
Ta, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ale i tak zapisze się na boks, nie dowiem się jak nie spróbuje.

Bardxo słuszna koncepcja, tylko ustawiaj sie z lewej strony, bo ten po prawej, to ma przerąbane.
Powodzenia!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 10484 Napisanych postów 117634 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1384253
Jednemu sprawia radość gra w bilard, innemu gra w CSa a jeszcze innemu picie piwa, nie wiem czy akurat boks to będzie to co Ci radosć sprawi, potrenujesz iz zobaczysz czy to dla Ciebie.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 172 Napisanych postów 281 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8890
KrzyśK
Bardxo słuszna koncepcja, tylko ustawiaj sie z lewej strony, bo ten po prawej, to ma przerąbane.
Powodzenia!

Ale ci z lewej zazwyczaj robią głupie miny... :D

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
marcinpruszcz
KrzyśK
Powodzenia!

Ale ci z lewej zazwyczaj robią głupie miny... :D

Tak źle i tak niedobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie sztuki walki dla patyczaka? Poradźcie

aerofull