SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesć wszystkim mam pytanie do Ciebie co do areobów,a własciwie to do areobów na okresie robienia masy, czy jest sens kręcenia areobów ( głównie mi chodzi po treningu siłowym po zabezpieczeniu przed katabolizmem, oraz o interwały w dnt) nawet gdy mam nadwyżke kalroczyną i jak uwzględnie też utracone kalorie podczas cardio ? wtedy też fat trochę się wypali czy to musi iść zawsze w parze z deficytem kalorcznym ?

rozdam sogi oczywiscie za kazda pomocna odpowiedz :)

Zmieniony przez - Holianek w dniu 2014-12-11 09:43:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Na plusie kalorycznym nie moze byc realnej mowy o spalaniu tluszczu. Aeroby dodaje sie po to, zeby uchronic przed nabieraniem tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli mimo wszystko warto je kręcic nawet na masie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Ja wole interwaly. Ale pewnie, warto cos robic dodatkowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Też wolę interwały. Na aeroby szkoda mi czasu - bo potrzeba do ich wykonania co najmniej dwa razy więcej czasu.

Na permanentnym plusie kalorycznym redukcji się nie zrobi. Przy umiejętnym rotowaniu kalorycznością często się udaje poprawić jakość mięśni i jednocześnie zoptymalizować poziom tkanki tłuszczowej. Tu jednak trzeba doświadczenia bo nie ma jednej recepty - każdy jest inny.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Aeroby nie dosc, ze zajmuja duzo czasu, to jeszcze sa strasznie nudne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no jak ktoś je lubi da się poprawiać jakosc miesni, spalać łagodnie tluszcz i -w teorii- na dodatnim bilansie, jest to bowiem bilans dzienny a organizm, że tak powiem dziala z chwili na chwile a więc w czasie.- oczywiście musi to być dość dokładnie ustawione, no i wspomagane przez interwału a ostatecznie przez dużo mniej efektywne aeroby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bezpieczeństwo . Maksymalne obciążenie sztangi 25 mm.

Następny temat

Ściskacz pomcy!!!

WHEY premium