SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania o HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1817
cześć
przeczytałem już troche o Hst i zamierzam go sobie zapodać na moj nastepny cykl ale paru rzeczy jeszcze nie kumam do końca:
1.Chodzi mi tu o ilość serii-gdy patrzyłem na inne plany zauważyłem że niektorzy w cyklu 15nastek wykunują tylko jedną serie na kazde cwiczenie,a gdy dochodzą do 5 powtorzeń wykonuja tym samym cwiczeniem juz 3 serie.Czy tak powinno być??Bo ja chciałem utzymać podobno ilosc serii przez calutki cykl inie wiem czy dobrze robie.
2.CZy do hst przydaje sie jakaś szczegolna suplementacja czy nie ma różnicy?
3.Zamierzam wykonywac jedno cwiczenie na biceps i zastanawiam sie czy moglbym je zmieniac(np.uginania klasyczne i uginania na modlitewniku)co kolejny makrocykl?czy może powinienem je zmieniać co drugi trening?
Z gory dziekuje za odpowiedzi
zdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
1). https://www.sfd.pl/temat162413 - tu masz wszystko
2). HST jest przeznaczone dla osób nie stosujących sterydów i to wszystko, tzn. odżywki jak najbardziej
3). możesz robić 2 ćwiczenia na przemian co drugi trening, ale osobiście polecam zmieniać ćwiczenia co cykl, nie co trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1817
Wielkie dzięki i jeszcze jedno pytanie:
Załóżmy że wykonuje max 15 powtórzeń 100kg na klatke,czyli po odjeciu 25% moj ciężar powinien wynosić 75kg na moj pierwszy trening.I moje pytanie brzmi:czy tym ciezarem 75kg i potem coraz wiekszymi mam wukonywać też te 15 powtórzeń aż dojde do 100kg,czy tez moze tym mniejszym ciezarem wykonywac naturalnie wiecej powtórzeń??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Zgadza się, pierwsze 2 tygodnie wykonujesz 15 powtórzeń, niezależnie od tego, że mógłbyś więcej! Chodzi o zachowanie stałej progresji, jeżeli dobrze sprawdzisz maksy wierz mi, że większość treningów będzie koszących! Wiem co mówię - właśnie wróciłem z 3 treningu "dziesiątek" - za***ista pompa! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzależnienie od HST ??Niechęć do splita...

Następny temat

hst do oceny

WHEY premium