SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania ma szybko

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 840
Jako że opinie są podzielone
Jaki zakres powtórzeń da lepszy rozrost mięśni 12-10-8-8 czy 8-6-4-2 (pod siłę )??
Czy jesli jestem typowym ekto...wogule mnie nie zalewa ale masa idzie powoli....powinienem stosowac gainera (tu tez opinie sa podzielone...niektorzy mowia że gainery sa gowniane i ekto nic z tego nie zyska ponieważ są zbyt przerobione a ekto powinno miec jedzenie jak najmniej przerobiona) i jestem coekaw co wy o tym sadzicie ?
Czy trening gora/dol 4x w tyg ma sens czy lepszy typowy fbw ??

6mies stazu....18lat....198cm wzrostu....80kg wagi....cel masa....
Przepraszam za chaotyczne rozpisanie ale bateria mi pada :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
przy 6 miesiecznym stazu zdecydowanie 8-12 powtorzen bedzie lepszym wyjsciem, po tak krotkim czasie watpie zebys byl w stanie z odpowiednia technika wykonywac cwiczen przy na tyle duzych ciezarach dochodzacych do 2-4powtorzen. Za budowe masy odpowiedzialna jest glownie dieta, jak nie idzie to trzeba dorzucic kalorii. Co do gainera to jak masz mozliwosc jedzenia normalnego zarcia to zqwsze bedzie to lepsza opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 840
No wlasnie masa mi leci od 3400+kcal a z jedzenia tyle nie wyciagne...

I jeszcze takie pytanie czy jest roznica w skladzie kcal białko itp banan +platki owsiabe+mleko a banan+platki owsiane+mleko zmieszane w blenderze.? Czy to ze przerobie to w blenderze wplywa jakos na sklad ?

I dzisiaj uslyszalem ze białka z platkow owsianych nie powinno sie wliczac do makro poniewaz to bialko jest tak "gowniane" i nic nie wnoszace do organizmu ze sie go poprostu nieliczy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Próbuj podbijać kaloryczność posiłków tłuszczami. To ułatwia nabijanie kalori.

Zblendowanie składników to nie jest to o czym mówisz Nie tracą na wartości produkty poprzez zblendowanie

Wliczaj całość białka, nawet roślinne,

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Wrzuć cały trening, po za tym może być tak, że spalasz większość dostarczonych kalorii nieświadomie poprzez NEAT jeżeli należysz do grupy typowych 'ekto' i dlatego masa nie idzie jak powinna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening nóg

Następny temat

Domowe FBW.

WHEY premium