SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące treningu w domowej siłowni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Witam,
W siłowni mam ławke regulowaną, sztangę prostą i łamaną, oraz hantle.
Zastanawiam się czy dobry byłby system 6 x w tygodniu (codziennie inną partie mięśni), czy jednak pozostać przy klasycznym 3x (chodząc do klubu tak właśnie ćwiczyłem). Jakie ćwiczenia byście zaproponowali na poszczególne partie mięśni? Na siłownie chodzę od kilku lat, ale z licznymi przerwami... Warto wspomnieć także, że prawie w ogóle nie ćwiczyłem z wolnymi ciężarami, tylko głównie na maszynach. Mój cel: budowanie masy.

Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4030
3 dni w tygodniu
I:
Klatka: lawka plaska 4*12,10,8,6; lawka skos 4*12,10,8,6; rozpietki 3* 15,12,8... i ew. przenoszenie hantetlki za glowe
Biceps: uginania stojac 3*12,10,8; uginania jednorsacz siedzac na lawce pod katem 3*12,10,8, uginanie nachwytem (?)
II:
Barki: wycisk zza glowy 4*12,10,8,6; unoszenia bokiem i tylem po 3 serie, podciaganie sztangi wzdluz tulowia i szrugsy po 3 serie np
Nogi: przysiady, wspiecia na palce
III: Plecy: podciaganie sztangi w opadzie 4*12,10,8,6; wioslowanie jednoracz 3*, podciaganie na drazku, martwy ciag (jak umiesz...)
Triceps: wyciskanie francuskie, prostowanie jednoracz itp musze konczyc ;)

pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

Profesjonalna rozgrzewka przed treningiem?

WHEY premium