SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania/sugestie/uwagi do moderatorów działu TU!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
moze pic,
nie zaszkodzi mu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
niewiem gdzie to napisać dlatego pisze tu:
powiedzcie mi jak usunac zdjęcie w profilu, chodzi mi o Audi A5 a jak chcę zmienić to nie wskakuje to zdjęcie co chce tylk ozostaje to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wcisnij crtl+f5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
a jak chce żeby nie było wogule zdjęcia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1242
cześć do kogo mam sie zgłości jeżeli chodzi o zamówienia ze sklapu bo zaszła pomyłka zamówiłem Uniwersal Storm + daily formula 100tab a przysłali mi Shock Therapy i Calcium zimo magnesium wdzieczny bym był gdyby ktoś mi pomugł??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
musisz napisac w dziale BOK - biuro obslugi klineta sklpeu sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Witam
Mam do Was ogrąmną prośbe,czy zechcieli byście odpowiedzieć na pare pytań dotyczące odżywki Hyperblast .
Czy ta odżywka jest szkodliwa dla zdrowia , czy raczej można ja brać bez żadnych obaw.
Prosze Bardzo o wszystkie ważne wskazówki dotyczące tej odżywki,gdyż jest to dla mnie bardzo ważne a nie mam do kogo sie zwrócić.

Dziękuje za pomoc.Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
stack kreatynowy, przyzwoitej firmy
bezpieczny dla zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
Czy ktoś może mi napisać o co chodzi z łączeniem staków kreatynowych, ktoś piszę no: HP+Clout+Shotgun i jak będzie to brał czy mieszać zawartości czy po kolei pić czy 3 razy dziennie, sory ale postu nie znalazłem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
polaczenie bez wiekszego sensu, takie laczenie - byleby bylo wiecej nie oznacza wiekszych efektów,
najlepiej brac jednego stacka, wtedy dobrze wiesz czy on na Ciebie działa ((i jak działa)
ewentualnie polaczyc 2 , co nie oznacza ze pijesz 2 naraz , tylko jeden o jednej porze, drugi o drugiej
laczenie wiecej niz 2 , dla zaawansowanych 'zjadaczy kreatyny' w jakims stopniu tez moze byc, bo np. ktos lubi mix przedtreningowych stacka X + stack Y, a o innej porze bierze jeszcze stack Z
ale ogolnie mija sie to z celem
i na pewno dla poczatkujacego nie ma sensu zadnego (w sumie i dla zaawansowanego tez nie ma, ale jak wspomnialem niektorzy po prostu tak lubia robic, mamy kilku stlaych klientow ktorzy tak wlasnie robią)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TSE+L-Karnityna

Następny temat

Czy mozna polaczyc CP i L-G?

WHEY premium