SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pump Tech- gratisy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
zlot klakierów i tyle

promowanie produktu za pomocą opini ludzi ktorzy nigdy go nie probowali

niezla polityka marketingowa

olac te gratis, to jest jak "płatna protekcja"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
Rewelacyjny Pump Tech to najwyższej jakości preparat typu No Booster !!! zawiera optymalne ilości:
AAKG-TECH
Chlorowodorku L-Argininy
Alfaketoglutaranu L-Argininy
VASO-TECH'u
Jabłczanu kreatyny
a do tego super-efektywny "Ekstrakt z sosny nadmorskiej"

Polecam każdemu kto jest gotowy na ciężki bezkompromisowy trening !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2650
Nie brałem tego preparatu, ale miałem już doczynienia z mono i jabłczanem (innych firm) i nie jestem zadowolony z efektów. Jeśli dostanę próbkę tego produktu chętnie podzielę się wrażeniami.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4375
Pump Tech - Najwyższej jakości preparat typu NO BOOSTER zwiększający poziom tlenku azotu i napompowanie Twoich mięśni. Wzmacnia pompę mięśniową, pobudza mięśnie do wzrostu poprzez zwiększenie poziomu tlenku azotu czego efektem jest szybki wzrost masy i siły mięśniowej. b.dobry skład za b.niska cenę ! To naprawdę mistrzowski preparat! Polecam wszystkim którzy lubią jak ich ********la z kaloszy !

pzdr

Zmieniony przez - _Fatal1ty_ w dniu 2007-06-10 22:02:47

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Wyglada na to, ze produkt moze niezle kopac ludzi, ktorzy maja predyspozycje do pompy treningowej. Nie sadze, zeby dzialalo na kazdego w sposob, o jakim niektorzy z forumowiczow "z doswiadczenia" ( ) pisza (znam wiele osob i sam sie do nich zaliczam, ktorzy nie odczuwaja niemalze w ogole zwiekszenia pompy. Potrojne porcje dzienne nitro II troszke tylko podpompowuja. ) Po prostu jestem zdania, ze nie kazdego zadzialaja takie cuda, a juz na pewno na wielu nie zadziala w takim stopniu, w jakim czesto sie tego supla opisuje... Jak bym mial spoooro kasy, to bym wzial zeby przetestowac i wypowiedziec sie na tej podstawie, ale ze nie mam, to filozofuje. Tak czy siak mysle, ze dobra inicjatywa z probkami- ludzie popieprza glupoty, ale sprawdza na swojej skorze i wtedy beda mogli sie wypowiedziec obiektywnie i bez wazeliniarstwa. Pzdr.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3584
pump tech roz.pompował mnie tak że po 2 dniach z 31 miałem 41 poczułem zwierzęcą moc. Może być ??;D dostanę próbkę hi hi hi


kto pump techa stosuje tego zawsze zaje.beiście pompuje moje hasło cały dzień wymyślałem ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
macia22 ile to bedziecie jeszcze ciągnąć??

wylosujcie 50 szczęśliwców i zamykac temat

nie zrozumiem tego nigdy jak mozna pisać opinie na temat czegos,co sie nie brało i pewnie nie bedzie bo ceny z MT zabijają

wiec proszę......

Zmieniony przez - solaros w dniu 2007-06-10 23:34:39

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
W sumie to czytając słowa :
"Wsrod osob ktore napisza swoje zdanie/opis/analize produktu PUMP TECH (Muscletech) rozlosujemy 50 osob ktore otrzyma probki tego produktu. Powodzenia "
nie jest powiedziane, że ktoś to musiał stosować. Więc każdy może napisać, co myśli o tym produkcie, a nie burzyć się, że się tego nie jadło, lub nie zje.

Zmieniony przez - sicilia w dniu 2007-06-11 12:03:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
produkt wydaje się być naprawdę bombowy, jeśli dostanę próbkę i poczuję różnicę na treningu to na pewno będzie to suplement który będzie w moim najbliższym cyklu.

Sądzę, że jest dobry ponieważ powalił mnie jego skład.

AAKG-TECH 8,2 g
Chlorowodorek L-Argininy
Alfaketoglutaran L-Argininy
VASO-TECH 3,6 g
Jabłczan kreatyny
Chlorowodorek pikamilonu
L-cytrulina
L-Kwas asparaginowy
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego
Ekstrakt z sosny nadmorskiej (Pycnogenol)


Z tego całego składu najbardziej poraziło mnie AAKG. Na 100% go przetestuję

I nie oszukuję że nie liczę a próbkę...
to tyle ode mnie
pozdr. tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Zgadzam się z sicilią. Myślę, że ten post ma na celu zwrócenie uwagi na ten suplement. To, że ktoś nie stosował danego produktu nie dyskwalifikuje go od razu z możliwości jego oceny. Dzięki temu możemy na spokojne przeanalizować jego skład.
Nie zgadzam się z opinią solarosa, że i tak nikt nie zakupi tego produktu, lada moment przyjdą wakacje i ludzie będą mieć możliwość zarobienia "extra" kasy (tak jak to jest w moim przypadku). Bardzo chętnie przetestuje PumpTecha ma sobie.
Jednocześnie także chciałbym się dowiedzieć kiedy zostaną rozlosowane próbki tegoż oto produktu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock Therapy i ...........

Następny temat

Dawkowanie??? CP 665 g + Mono olimpa 150 kaps

WHEY premium