SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pump Tech- gratisy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Po PumpTech Cutler zdobyl MR. Olympia

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16693
jakbym wygrał puche tego cuda to i bym napisał recenzje , a cięzko mi oceniać produkt po samym składzie, nie mając go w ustach

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Pump Tech - to bedzie najlepsze dla mnie
najlepsze,najnowsze i wogóle naj-bardziej udoskonalone formy wszystkich składników
pompy tak olbrzymie że nawet nie bede mógł zgiąć ręki aby wziąść ponownie na drugi dzień - wiec dawkowanie co drugi a nawet trzeci dzień...
opakowanie w takim przypadku wyastarcza na okres 3 miesiecy!!!

a tak wogóle czytając skład uświadomiłem sobie że to bedzie lepiej na mnie działało niz NaNO Vapor lub NANO X9 (których również nie brałem - ale opinie też moge napisać - nie ma problemu)
a cena?? - jak dla mnie to może kosztować nawet 400pln a i tak warto kupic
Do tego produktu przekonuja mnie najbardziej pozytywne opinie ludzi którzy go nie stosowali i pewnie nigdy go nie beda stosować -.... bo co to za pomysł wogóle wyrazać swoją opinie na temat suplementu którego nawet na oczy nie widzieliśmy i pewnie nie bedziemy!!

kur.a opanujcie sie troche z pomysłami - niedługo bedziemy robic wyimaginowane testy na produktach MusleTecha których nawet nie bedziemy kupować.Ale testy bedą.....

Mój bedzie na:
Nitro Tech Hardcore + Aplodan + Anator - a co....

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778






PUMP TECH™-to najwyższej jakości preparat zawierający jabłczan kreatyny oraz aktywizatory tlenku azotu o długotrwałym uwalnianiu oraz wzbogacony ekstraktami z żeń-szenia i sosny nadmorskiej. Wzmacnia pompę mięśniową, pobudza mięśnie do wzrostu, poprzez zwiększenie poziomu tlenku azotu czego efektem jest szybki wzrost masy i siły mięśniowej."

Kolejany produkt legendarnej amerykańskiej firmy Muscle-Tech. Teraz jest to PUMP TECH. Dość ciekawy produkt, który cieszy się dużym uznaniem wśród światowych kulturystów, a szczególnie Jay Cultera, który zdobył na tych suplach Mister Olympia 2006 a Gustavo Badell nie dał żadnych szans wielkiemu Roniemu w Challange Round na MRO 2005.

Na pierwszy rzut oka rzuca się od razu stwierdzenie, że jest to mega pompa na treningu, mega użylenie, i mega odżywienie mięśni.

Miałem zaszczyt testować nitrox Megabola i nawet dobrze było, ale po takiej porcji AAKG 8.2gr w PUMP TECH można się spodziewać o wiele wiele więcej, po prostu masakra :P
Skład tak jak mówiłem dość ciekawy, ale chciałbym się przekonać jak działa naprawde.
Pozdro

Zmieniony przez - spoko_loko w dniu 2007-06-08 18:37:32

Zmieniony przez - spoko_loko w dniu 2007-06-08 18:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
AAKG 8.2gr
jakbys czytal to to jest NA 2 PORCJE

yeah

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
w porcji dziennej pit bull :P o to mi chodziło, każdy wie o co chodzi !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
co za konkurs

produkt super
cena super
sklad super
etykietka super

wygralem cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
I tak No-Xplode jest najlepszy a muscle-tech moze ssac z taka cena

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Damixxx dokładnie

wygrałes cały karton próbek - albo jeszcze lepiej całego tira - albo najlepiej wszystkie próbki tego produktu z magazynu

ja proponuje zamknąc temat i wiecej tego typu nie robic

bez urazy

Zmieniony przez - solaros w dniu 2007-06-08 19:22:29

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
na pump tech'u mogę zrobić
trening na jednym wdechu
skład i cena bije inne suple na głowę
to musi być odlotowe
więc biegnij do sklepu
i kup z kumplem po pump tech'u
yo



Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock Therapy i ...........

Następny temat

Dawkowanie??? CP 665 g + Mono olimpa 150 kaps

WHEY premium