SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski mistrz świata 2009 ?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 685
Tiny to juz po Twoich wypowiedziach widac,ze jestes z Pudzian Team hehe,a skoro rozmawiasz z Pudzianem i co to nie on to sie spytaj jego co powiedzial w Malborku jak podniosl walizki 160kg,jesli jestes na tyle wtajemniczony to sie dowiesz co powiedzial i dlaczego bylo 155kg a nie 160:) ...a co do wypowiedzi na temat Roberta to brak slow,dalej liz dupe Pudzianowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
tak tak Tiny, znasz Pudziana oczywiście i na Twoje zawody w czikago(robił je u siebie na ulicy albo ogródku ) przyszło kilka tysięcy osób, nie żebym Ci nie wierzył ale co roku ta sama śpiewka jest z Twojej strony, a jak tam u brata Pudziana?? już jest wice mistrzem świata w strongman?? czy jeszcze nie?? bo o tym też swego czasu pisałeś...śmiech...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
hahaha oj panowie co do pudziana nie jestem u niego w teamie ale dobrze sie znamy ja mowie to co widze a ze wyszlo innaczej to nie moja wina ,, a co do pudzian abrata to jest mocny a ze wybral spiewanie to jego sprawa widocznie mu sie oplaca a nei blaznic za 300 zl w poslce w strongmanie hehehe ale z tego co widzialem i trenowalem znim jest mocny jak by trenowal ostro i wagi nabral to niezle by mu poszo moge wam to zagwarantowac ,,, a co do zawodow w Chicago jak neiwiesz to sie nie wypowiadaj bo to byl pokaz a nie na ogrodku cieciu tylko na stadionie i nas i bylo 20 tys osob a u was nigdy tyle nie przyjdzie

dupe nikt nikomu nie lize tylko stwierdzam fakty z tego co wiem naczytasz sie na necie troche zeczy i we wsystko wierzysz ,, a co do walizek pudziana mowic to soei moze co i jak jesli ma MS za niecaly miesiac to ciekaw jestem po co ma komu udowadniac co i jak pomiedzy swoimi jak wiadomo jak by chcial to sczepanskim by pozamiatal nie i nie gadaj glupot bo malo wiesz, on u siebie wygral MP jesli tacy dobrzi sa inni to dlaczego elimincaji u pudzian anie przejda bo sa cieniase za to powiedz dlaczego baron i kobylarz nie pojechali na te zawody co jak jestes taki madry wojtas87???? no powiedz

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 685
hahaha pozamiatal by,ale chyba po zawodach:D Ty naprawde wierzysz w to co piszesz?? bo dla mnie to juz nawet nie jest smieszne tylko tragiczne,ze czlowiek ktory,nie byl i nie widzial wypowiada sie na takie tematy. Eliminacje u Pudziana haha czlowieku teraz to juz naprawde widze,ze nie masz pojecia co sie dzieje w tym sporcie,kto co i jak,zero pojecia. Ja nie mowie,ze nie znasz i nie rozmawiasz z Pudzianem,ale duzo rzeczy,ktore mowi trzeba traktowac z przymruzeniem oka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
a po drugie udzian nie robil zadnych zawodow tylko ja to robilem,, niechce znikim sie klocic ale pisze co wiem a wy czytacie duzo glppstw na necie po gavetach i wlasnie to mnie rozsmiesza ,, w Polsce ci co startuja nie bede pisal gdzie i u kogo dostaja po 1000zl za start , smiac mi sie chce z takich pieniedzy jesli jestes dobry powiniees sie cenic a nei za kilka groszy isc u mnei jak robie pokaz jakis to minimum chlopaki dostaja pomiedzy 500$ a 1000$ , i u nas nie jest takie popularne jak u was i dlatego nie dziwie sie ze pudzian za pare groszy nei startuje zasluzyl sobie i nie jak nie ktorzy mowia o nim jesli cos umiesz dobry jestes to cen sie a jeszcze co do pudziana brata mialem nie jedna okazje trenwoac znim i widzialem co potrafi a ze mial startowac i nie poszedl w tym kierunku to byl powod nie dziwie sie mu dlatego wojtas malo wiesz a duzo psizesz bo czytasz i sluchac co inni wypisuja tutaj i to mnie smieszy i smiac mi sie chce ale

spoko myslcie sobie co chcecie wasza sprawa

bez obrazy panowie

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
nie rozumiem czemu TINY piszesz, ze Pudzian nie szedł na maxa w Malborku? W walizkach,yoku i zegarze widac bylo jak sra z wysilku a ty tu bajki opowiadasz ze jakby chcial to by pozamiatał hehe, skoro bylo widac ze juz nie mógł.
Robert go rozwalił i tyle, moge sie zalozyc ze jak bedzie okazja zeby obaj panowie sie jeszcze raz sporkali na zawodach to Pudzian niebedzie chcial bo juz wie ze Robert jest lepszy.
A to ze Szczepanski niczego konretnego nie osiagnal to tylko dlatego ze sie nie pcha wszedzie, jest skromnym zawodnikiem i moze nie zalezy mu tak na tytułach, ale teraz udowodnil ze 5-krotny mistrz swiata moze mu sie ukłonic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 685
90% ludzi,ktorzy tutaj pisza nie sa w temacie,tylko ogladaja w tv jakies zawody jak sa,poczytaja troche na necie i mysla,ze wiedza wszystko. Rzeczywistosc jest inna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
a czy ty wiesz ile w sibie trzeba zainwestowac zeby byc dobry oprucz treningow chyba nie wiesz bo nie startujesz w tym sporcie to powiedz mi jesli sa eliminacje czemu niema kurasia zielenickiego i innych co nie daja rady bo sa goli i nie stach ich na cos co powiedz mi chyba ty niewiesz co i jak myslisz sobie ze co na kotletach i ziemniakach bedziesz jechal i bedziesz mocny hahaha to sobie rob tak dalej bedziesz wielki

hahaa ja pierdziele pekne ze smiechu
na to trzeba miec kase zeby byc dobrym jesli wiesz o co mi chodzi a nei tylko ze bedziesz treowal ze sprzetem hahaha

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
zgodze sie z toba ze przegral ale pudzian ma wiecej do staracenia na MS a nie MP dziwne zeby przegrywal MP a wygrywal za 4 tygodnei MS zadaj sobie to pytanie jak by byl taki dobry Sczepanski to by jechal na nie jedna imprezke a skoro go nie zapraszaja to widac ze neichce albo nie ma funduszy na takie imprezy zeby sie przygotowac ,, ja jak bym mial startowac i wiedzial bym ze mam MS a mial bym MP to napewno na maxa bym nei szedl po co mam sie po zrywac jesli pudzian mial kontizje bicepsu w tym roku wolal bym przygotowac sie na MS a na MP tylko pojechac zeby sprawdzic forme a inni niech mysla ze ide na maxa rozumeisz teraz ,,a Sczepanski zrobil forme na MP i wygral jednym punktem i sie podniecacie Pudzian swoje osiagnol juz to co chcial 5 razy wygral zobaczymy czy ktos wygra jeszcze 3 pod rzad w Strongmanie ,, to tak jak wszyscy wierza w derricka Poundston ze lepszy mocniejszy ok moze byc ale co osignol AC wygral , bo savickasa nie bylo moze pokonac Pudziana ale nigdy nie wygra 5 raz WSM poczytajcie co wczoraj sie dzialo na konfrontacji Pudzian Najman jesli Pudzian wygra z dwie lub 3 walki w KSW moge sie zalozyc ze kto wie czy do UFC nie przejdzie kiedys rozmaiwalem z Dana White na temat ten o UFC i pudziana z dwa lata temu tu chodzi o kase o publike ,, tak jak brock lesnar ostatnio przeciwko frank Mir co walczyli lesnar zarobil z samego Payperview 3 milliony dolarow a dlaczego bo nazwisko

a Pudzian moze to samo miec

BEZ MASY NIEMA KLASY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski Strong Man w Trzebiatowie

Następny temat

Do senegrotha

WHEY premium