SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Polski Strong Man w Trzebiatowie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6300

Witam;) Wrzuce pare zdjęć z zawodów ktore odbyly sie wczoraj na Trzebiatowskim stadionie. Zyczę milego ogladania Pierwsza fotka oczywiscie z Pudzianem!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6300

Po Pudzianie oczywiscie Kruszyna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

A jako trzeci ... bedzie Iruś (Strasznie na sfd zdjecia sie psują ... to sa zdjecia robione lustrzanka. sa idealne! a tu taka pikseloza..;/)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Pan z obsługi też chciał sie sprawdzić , co prawda z mniejszym ciezarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Przyznam sie ze tego Pana nie znam. (w ogole nie znam sie na strong man-ale bylem to sie podziele(mialem nadzieje zrobic sobie zdjecie z maszą.. ale go nie bylo ;D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Kolejna para do boju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Bodajże 66 kilo hantelka - początek konkurencji wiązanej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Cos scielo poprzednie zdjecie;/ A tu sztanga bodajże 130 kilo - druga część konkurencji wiązanej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Nie wiem czemu scina mam nadzieje ze przejdzie Tu sztanga tak licze ze 150 kilo w rękach pudziana . Trzeci etap konkurencji wiazanej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Ostatni etap tej konkurencji . Belka chyba 170;> nie wiem dokladnie. Ps. Niestety zaslonili mi ludzie widok kiedy ta belka spadla Szymanskiemu na stope;/ (poszukam zdjecia jak sie zataczal)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

.............Oczywiscie Zart -zaraz znajde z szymanskim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pobudzenie na zawodach

Następny temat

Pudzianowski mistrz świata 2009 ?

Water