SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Polski SF 2007 odwołany!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2628

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
komunikat Adama Pietruszko z MMA Warszawa o odwołaniu planowanego na tą sobotę (31 marca 2007) Pucharu Polski Submission Fighting, organizowanego przez MMA Polska:

Witam
Na wstępie chciałem zastrzec, że nie jestem organizatorem Pucharu Polski Submission Fighting 2007, który miał się odbyć w sobotę (31.03.07).
Zostałem jedynie poproszony o przekazanie na forum informacji (która zostanie opublikowana wieczorem także na stronie www.valetudo.pl) i nie znam szczegółów, wiec nie potrafię wam odpowiedzieć na wiele pytań, które zapewne się tutaj pojawi.
Przekazuję więc informację, że Puchar Polski Submission Fighting 2007 w Warszawie mający się odbyć 31.03.07 zostaje odwołany.

Jest to informacja oficjalna i pewna.

Pozdrawiam

Adam Pietruszko


ale numer... ciekawe, co się stało, że tak w ostatniej chwili, gdy ludzie już sobie zaplanowali wszystko?
nie było notabane widać specjalnego entuzjazmu do tych zawodów u szefa MMA Polska, ale żeby takie rzeczy...
czyżby śp Puchar Polski?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Potwierdzona. Wczoraj trenerzy nam to obwiescili oficjalnie. Treningi nadal sie odbywają ale mirka nie bedzie przez maks 6 miesiecy. Przykra sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
kto zna powód?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Mirka nie bylo dzisiaj na treningu... Poprosił żeby ktoś inny prowadził.Teraz się o tym dowiedzialem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3446
hmmm ... szkoda ze nie ma tych zawodow bo bardzo chcialem wystartowac. Podobno byl jakis problem z sala :/

Imperare sibi maximum est imperium

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
To szybko sie dowiedział :(

Grappling

...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Weź przestań z tymi prima aprilisowymi żartami. Co za dużo to nie zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Jodan to u konkurencji przeczytał.
Napisał to ktoś, kto nie miał wcześniej żadnych wypowiedzi. Pierszy post to właśnie ten.
Serafin idź jutro na trening i się wywiedz wszystkiego. Mnie nie będzie niestety jutro. Nie wiem kiedy wpadne.
Już mnie ta sytuacja zaczyna drażnić - przydałoby się naprawdę jakieś info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Jodan to u konkurencji przeczytał.
Napisał to ktoś, kto nie miał wcześniej żadnych wypowiedzi. Pierszy post to właśnie ten.
Serafin idź jutro na trening i się wywiedz wszystkiego. Mnie nie będzie niestety jutro. Nie wiem kiedy wpadne.
Już mnie ta sytuacja zaczyna drażnić - przydałoby się naprawdę jakieś sensowne i wiarygodne info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
****a niby za co by go mieli aresztować?! Jutro bede na treningu to się dowiem co i jak.

To na bank prima aprilisowy żart. O ile wiem jeszcze w czwartek Mirek kontaktował się z Piotrkiem.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2007-04-01 21:54:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nie no spoko...
przeca prima aprilis ale niech wam bedzie

sami widzicie, do czego prowadzi za długie milczenie w sprawie budzącej wiele emocji
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Liga k-1 Rules

Następny temat

Zbijanie wagi

WHEY premium