SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Otwarty Puchar Polski Submission Fighting ADCC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Miejsce zawodów:
Hala Widowiskowo-Sportowa w Skale
ul. ks. Stanisława Połetka 34
Termin zawodów:
5 grudnia 2009


Zgłoszenia oraz termin zgłoszeń:
Zgłoszeń należy dokonywać w panelu zgłoszeniowym dostępnym pod adresem: www.zawody.grappling.pl 
Termin zgłoszeń upływa z dniem 1 grudnia 2009 o godzinie 24:00

UWAGA!
Zgłoszeń dokonują tylko kierownicy ekip po zarejestrowaniu się w panelu zgłoszeniowym.
Po upłynięciu powyższego terminu zgłoszenia nie będą przyjmowane!.


Startowe oraz termin opłaty startowego:
Opłata startowa wynosi 50 zł (każdy ze startujących otrzymuje okazjonalną koszulkę wykonaną przez firmę Pit Bull)

UWAGA!
Opłaty startowej dokonują tylko i wyłącznie kierownicy ekip za zgłoszoną liczbę zawodników w panelu zgłoszeniowym.
Termin opłaty startowej upływa z dniem 1 grudnia 2009
Opłatę startową należy uiścić za pomocą przelewu na wskazane dane: Marcin Dudek, ING Bank Śląski, 07 1050 1445 1000 0022 6830 7283


Plan zawodów:
8:00 - 9:00 ważenie oraz weryfikacja zawodników
9:30 omówienie przepisów
10:00 rozpoczęcie walk eliminacyjnych zgodnie z harmonogramem który zostanie ogłoszony w dniu 2 grudnia 2009

UWAGA!
Zawodnik podczas weryfikacji musi okazać: dowód osobisty, ważne badania lekarskie wydane przez lekarza medycyny sportowej, ubezpieczenie NNW, zgodę rodziców na start w zawodach (juniorzy).
Ważenie i weryfikacja odbędzie się tylko w dniu zawodów między godziną 8:00 a 9:00.




Kategorie wagowe oraz zaawansowania:

Seniorzy:
- 65.9kg
- 76.9 Kg
- 87.9 Kg
- 98.9 Kg
+ 99 Kg

Seniorki:
- 60kg
+ 60kg

Juniorzy (od 16-18 lat) + Początkujący (do 2 lat stażu treningowego) :
-60kg
-65kg
-70kg
-75kg
-80kg
-85kg
-90kg
-95kg
+95kg

UWAGA!
Organizator zastrzega sobie prawo do połączenia kategorii wagowych w grupie początkujący/juniorzy w przypadku małej ilości zawodników.

Przepisy walki dostępne na stronie: www.adcc.pl 

UWAGA!
Za używanie wulgarnych słów podczas podpowiadania zawodnikom lub w kierunku sędziego oraz za nie sportowe zachowanie sędzia główny może zdyskwalifikować startującego zawodnika oraz jego team nie tylko podczas zawodów III Pucharu Polski ale również innych imprez organizowanych pod egidą ADCC na okres roku lub dłuższy. Dyskwalifikacja może dotyczyć również podczas imprez poza granicami naszego kraju.

Grappling Kraków, MMA Freefight

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 508
zasady dla początkujących są takie same jak dla wszystkich? bo zapewne skrętówka nie będzie dopuszczalna, co z innymi akcjami na nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Nie ma skrętówek i rozbić z wyniesieniem powyżej linii bioder.

Grappling Kraków, MMA Freefight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Cześć mam 2 pytanka ;)

1) W juniorach mogą startować tylko osoby które nie ukończyły 18 roku życia? Chodzi mi o to że mam ukończone 18lat (rocznik 91) i nie
wiem czy jeszcze mogę w juniorach czy już nie.

2)W kategorii junior/początkujący nie będzie tylko i wyłącznie skrętówek czy w ogóle dzwigni na nogi(np. klucz na stopę)

Z góry dziękuję za odpowiedz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2571
A jak mam 15 lat to moge startować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Rocznik 91 traktowany jest jako juniorzy. W juniorach, jak już pisałem, nie ma skrętówek.

Grappling Kraków, MMA Freefight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
15 latek może startować w juniorach, za pisemną zgodą rodziców ( bezwzględnie wymaganą )oraz potwierdzoną przez pełnoletniego opiekuna ( trenera ).

Grappling Kraków, MMA Freefight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7766
Witam!
Osoby, ktore maja wiecej lat niz 18 , a nie maja odpowiedniego stazu treningowego to sa w juniorach czy jest to osobna kategoria???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Juniorzy są połączeni z początkującymi do 2 lat stażu, jest to wyraźnie napisane.

Grappling Kraków, MMA Freefight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JacekWróbe COPACABANA KONIN
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 425 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 644
Ponieważ Marcin Dudek ma kłopot z zalogowaniem pozwalam sobie w jego imieniu zamieścić przekazane przez niego informacje.

Zgłoszenia zakończono. W południe ukaże się pełna lista startujących zawodników. Ewentualne korekty będzie można zgłaszać do 2 grudnia do godziny 24:00. Po tym terminie korekty nie będą uwzględniane. Przypominam, że zawodnicy którzy nie będą mieć wagi podanej w zgłoszeniu będą zdyskwalifikowani.


Seniorzy początkujący / Juniorzy

60 kg
1 Radoslaw Gantzke COPACABANA TEAM
2 Maciek Karpiarz Drysdale JJ
3 Mariusz Kaluzny COPACABANA TEAM
4 Kamil Kudla Marga Submission Fighting
5 Kamil Lamprycht COPACABANA TEAM
6 Oskar Pacholik berserkers team
7 Przemyslaw Rosiak COPACABANA TEAM
8 Marcin Rubik Lutadores Opole
9 Dawid Stachowiak MMA POZNAN
10 Łukasz Goszka Klub AZS UŚ Katowice.
11 Łukasz Cebulski Klub AZS UŚ Katowice.

65 kg
1 Przemyslaw Ksieski Tigers Team Lask
2 Marcin Lasota Gracie Barra Team Draculino
3 Bartosz Matyba COPACABANA TEAM
4 Jacek Nowak Alliance
5 Tomek Pogocki Berserkers Team Olsztyn
6 Adam Ugorski COPACABANA TEAM
7 Mateusz Wrobel COPACABANA TEAM
8 Karol Zawadzki Marga Submission Fighting
9 Piotr Zelechower Pankration MMA Wroclaw
10 Dawid Zywica berserkers team
11 Łukasz Wieczorek Klub AZS UŚ Katowice.

70 kg
1 Grzegorz Babka Gracie Barra Team Draculino
2 Jacek Bylewski Tigers Team Lask
3 Marcin Czarnecki Rio Grappling Dabrowa Gornicza
4 Krzysztof Dudzik berserkers team
5 Artur Gaweda berserkers team
6 Oskar Gugala berserkers team
7 Slawek Janowski Drysdale JJ
8 Marcin Kabat K.S Boks Poznan
9 Dawid Kawaller Berserkers Team Olsztyn
10 Sylwester Madej Drysdale JJ
11 Blazej Mielczarek Berserkers Team
12 Daniel Mikosiak Pankration MMAWroclaw
13 Krzysztof Murawski SPARTA
14 Piotr Osinski Alliance Warszawa
15 Damian Pucek Rio Grappling
16 Pawel Reder berserkers team
17 Adam Rzetecki Bastion
18 Filip Sadowski Drysdale JJ
19 Roman Szymanski MMA POZNAN
20 Grzegorz Wieszczeczynski K.S Boks Poznan
21 Marek Wietrzynski berserkers team
22 andrzej wojtaszewski Silesian Cage Club
23 Sebastian Marynowicz Łamator Racibórz
24 Tomasz Niewiara Klub AZS UŚ Katowice.

75 kg
1 Piotr Aleksanderek Lutadores Opole
2 Artur Barabasz Strefa Walki Piotrkow Tryb.
3 Bartek Burkacki Drysdale JJ
4 Borys Buza Alliance Warszawa
5 Rogacki Dawid MMA DEVIL
6 Patryk Deren SPARTA
7 Piotr Dziadkiewicz MMA DEVIL
8 Pawel Grzegorowski Bastion
9 MILOSZ GLOWCZAK Berserkers Bielsko-Biala
10 Stanislaw Hajnrych Marga Submission Fighting
11 Lukasz Kawaller BerserkersTeam Olsztyn
12 Karol Kosicki Drysdale JJ
13 alan langer Silesian Cage Club
14 Kacper Lewandowski Venganza
15 Mateusz Lewandowski Venganza
16 Patryk Madaj Bastion
17 Dawid Majer Berserkers Team
18 Rafal Meller Gracie Barra Team Draculino
19 Roginski Mikolaj MMA DEVIL
20 andrzej modrzejewski Silesian Cage Club
21 Piotr Mysliwiec Fizol Team Tarnow
22 Adam Nankiewicz Berserkers Team Olsztyn
23 Mateusz Nalecz Drysdale JJ
24 Bartosz Niebylski Rio Grappling Dabrowa Gornicza
25 Michal Ozgo Bastion
26 Tomasz Plackowski MMA POZNAN
27 Tomasz Rudzki Strefa Walki Piotrkow Tryb
28 Dawid Tabor MMA POZNAN
29 Mateusz Tszan MMA DEVIL
30 Tomasz Unger Akademia Sarmatia
31 Grzegorz Wasik SPARTA
32 Michal Wilkoszewski Lutadores Opole
33 Janusz Lukasik Tigers Team Lask
34 Miłosz Staworzyński Łamator Racibórz
35 Łukasz Turlejski Łamator Racibórz
36 Paweł Bańczyk Klub AZS UŚ Katowice.

80 kg
1 Rafal Nowak Lutadores Opole
2 eugieniusz baranski top team kolobrzeg
3 Kamil Beldzikowski MMA POZNAN
4 Mariusz Bizior Rio Grappling Dabrowa Gornicza
5 ROBERT BRYCZEK Berserkers Bielsko-Biala
6 BARTOSZ BRYTAN Berserkers Bielsko-Biala
7 Juliusz Buszta Alliance Warszawa
8 Lukasz Fajer Rio Grappling
9 Damian Fidala Strefa Walki Piotrkow Tryb
10 Marek Figurski berserkers team
11 Marek Herz Lutadores Opole
12 Krystian Kaczorowski Pankration MMA Wroclaw
13 Filip Kalinowski COPACABANA TEAM
14 Marcin Kaszkowiak MMA POZNAN
15 Maciej Kiszewski Gracie Barra Team Draculino
16 MIchal Korytowski Alliance Warszawa
17 Krystian Kulig Gracie Barra Team Draculino
18 Michal Kusyk Drysdale JJ
19 Przemyslaw Matuszak Alliance
20 Jakub Matyjaskiewicz Marga Submission Fighting
21 Lukasz Mielczarek Berserkers Team
22 Piotr Mikolajczak Pankration MMA Wroclaw
23 Kamil Mondel Fizol Team Tarnow
24 Rafal Nowasielski Gracie Barra Team Draculino
25 Wojciech Plachciak SPARTA
26 MARCIN PLONKA Berserkers Bielsko-Biala
27 Pawel Rekorajski Strefa Walki Piotrkow Tryb.
28 Jakub Rogalski Drysdale JJ
29 Kamil Smolka Fizol Team Tarnow
30 Marcin Szczepanowski Strefa Walki Piotrkow Tryb.
31 Adrian Til SPARTA
32 Wojciech Wasacz Fizol Team Tarnow
33 Lukasz Wysocki Lutadores Opole
34 Adam Zareba Alliance
35 Karol Latosz berserkers team
36 Mateusz Lopatowski Fizol Team Tarnow
37 Michał Guertler Klub AZS UŚ Katowice.
38 Michał Stowski Klub AZS UŚ Katowice.
39 Grzegorz Piekara Klub AZS UŚ Katowice.
40 Łukasz Piechura Klub AZS UŚ Katowice.

85 kg
1 Jan Bielawski Lutadores Opole
2 Szymon Dusza Lutadores Opole
3 Darek Bednarz Lutadores Opole
4 Blazej Brzesniowski SPARTA
5 Kamil Dasiak Octagon Rybnik
6 Adam Frydrychowski Tigers Team Lask
7 Piotr Glubowski COPACABANA TEAM
8 Pawel Grzeskowiak Alliance
9 RAFAL HARATYK Berserkers Bielsko-Biala
10 Pawel Jadczuk berserkers team
11 Piotr Karcinski Fizol Team Tarnow
12 Marcin Kostecki MMA POZNAN
13 Kamil Kowalczyk COPACABANA TEAM
14 kajetan nocko Silesian Cage Club
15 Kamil Nowak Alliance
16 Dawid Olejniczak MMA POZNAN
17 Pawel Pawlak Drysdale JJ
18 Mateusz Pieszczyk Lutadores Opole
19 Adrian Ratajczak Gracie Barra Team Draculino
20 Sebastian Sopala Bastion
21 Marcin Szulc Alliance Warszawa
22 Pawel Zasada Octagon Rybnik
23 Lesław Paszenda Klub AZS UŚ Katowice.
24 Krzysztof Wilczyński Klub AZS UŚ Katowice.

90 kg
1 Grzegorz Chojnacki Akademia Pawla Krazewskiego
2 Wojtek Chomicz Lutadores Opole
3 Patryk Bobrel berserkers team
4 Przemyslaw Kazmierczak Strefa Walki Piotrkow Tryb.
5 Maciej Kowalak K.S Boks Poznan
6 Dariusz Kutrowski Pankration MMA Wroclaw
7 Wojciech Machnik Fizol Team Tarnow
8 Jankowski Mariusz MMA DEVIL
9 Zbyszek Styrna SPARTA
10 Lukasz Szostak Rio Grappling Dabrowa Gornicza
11 Lukasz Wojcicki COPACABANA TEAM
12 Szymon Woznicki berserkers team

95 kg
1 Piotr Adrian Drysdale JJ
2 Mariusz Dowzycki berserkers team
3 Adam Jaworski Alliance
4 Jaroslaw Koszko Akademia Sarmatia
5 Piotr Scibiorek Gracie Barra Team Draculino
6 Glubiak Tomek MMA DEVIL

+95 kg
1 Lukasz Guff berserkers team
2 ANDRZEJ HEROK Berserkers Bielsko-Biala
3 Maciek Mateja Bastion
4 Piotr Rybacki MMA DEVIL
5 Michal Sabela Berserkers Team
6 Tomasz Symczyna Pankration MMA Wroclaw
7 Lukasz Szajstek MMA POZNAN

Seniorzy zaawansowani
65,9 kg
1 Lukasz Bilski Marga Submission Fighting
2 Kamil Chudecki Berserkers Team
3 Kamil Ciepulis Rio Grappling Dabrowa Gornicza
4 Jacek Dziura Alliance Warszawa
5 Tymoteusz Frydrych Octagon Rybnik
6 Przemyslaw Konopinski COPACABANA TEAM
7 Leszek Kolecki MMA POZNAN
8 Wojciech Makarski Alliance Warszawa
9 Szymon Pawlega COPACABANA TEAM
10 Kacper Rozenbajgier Alliance
11 Robert Trzcionka Bastion
12 Rafał Czechowski Grappling Kraków
13 Zimny Alan Grappling Kraków
14 Bartosz Bąk Łamator Racibórz

76,9 kg
1 Wiktor Balut Fizol Team Tarnow
2 Pawel Chwalinski Drysdale JJ
3 Michal Cnotalski Drysdale JJ
4 Patryk Horbatiuk Rio Grappling
5 Piotr Karnicki Rio Grappling
6 Pawel Konopinski COPACABANA TEAM
7 Michal Ksepko berserkers team
8 Krystian Kwiecien Rio Grappling
9 Wojciech Lech berserkers team
10 Tomasz Maczka Alliance Warszawa
11 Tomek Manjura Bastion
12 Lukasz Niejodek Bastion
13 Adam Parafianczuk Alliance Warszawa
14 Lukasz Pasiciel Alliance
15 Oskar Piechota Drysdale JJ
16 mariusz pioskowik Silesian Cage Club
17 Kamil Popiolek Bastion
18 Slawek Skarzewski Drysdale JJ
19 Szymon Stanek Octagon Rybnik
20 Grzegorz Szulakowski Lutadores Opole
21 Lukasz Szurgot COPACABANA TEAM
22 Mariusz Zwolinski COPACABANA TEAM
23 Mateusz Luckiewicz Alliance

87,9 kg
1 Roman Kadzielewski Akademia Pawla Krazewskiego
2 Dawid Drobina Lutadores Opole
3 Piotr Baginski berserkers team
4 Lukasz Blige Alliance
5 Piotrek Borowik Bastion
6 Maciej Glabus berserkers team
7 Robert Gorzaniak COPACABANA TEAM
8 Lukasz Jablonski Rio Grappling Dabrowa Gornicza
9 Marcin Krzysztofiak Alliance
10 Gabriel Majek Alliance Warszawa
11 Patryk Pasternak Bastion
12 Mariusz Pienkowski Fizol Team Tarnow
13 Lukasz Piwowarski Drysdale JJ
14 Wojtek Podolski Bastion
15 Mikolaj Sabela Berserkers Team
16 Dariusz Strempski berserkers team
17 Jarek Wojtala Drysdale JJ
18 Marek Wlodarczyk COPACABANA TEAM
19 Damian Kłosek Łamator Racibórz

98,9 kg
1 Piotr Kaszta Venganza
2 Marcin Gorzelak Drysdale JJ
3 Marcin Juszczak Gracie Barra Team Draculino
4 Mariusz Kellner MMA POZNAN
5 artur krerowicz top team kolobrzeg
6 Maciej Kriwienok SPARTA
7 Sebastian Maciejewski Gracie Barra Team Draculino
8 Edwin Raczynski MMA DEVIL
9 Kamil Uminski Alliance Warszawa
10 Migo Karol Grappling Kraków

+98,9 kg
1 Jacek Czajczynski Rio Grappling
2 Mateusz Juskowiak berserkers team
3 Jurek Kapral Bastion
4 Andrzej Kosecki Tigers Team Lask
5 Tomasz Macior Fizol Team Tarnow
6 Filip Rybarkiewicz Pankration MMA Wroclaw
7 Lukasz Zalewski Gracie Barra Team Draculino

Odprawa sędziowska odbędzie się w piątek koło godziny 21:00 na sali zawodów.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Skale.

p.s. Portal SFD.PL oraz sklep SFD będzie jednym z patronów tej imprezy i fundatorem nagród.

COPACABANA TEAM Konin
zapraszam na Puchar Polski BJJ do Konina 26 maja 2012

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JacekWróbe COPACABANA KONIN
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 425 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 644
Informacja od Marcina Dudka:
60 kg seniorki
Gałka Joanna Grappling Kraków
Agata Snoch Drysdale JJ

+60 kg seniorki
Martyna Czech Bastion
Irena Preiss berserkers team
Monika Oleksik Grappling Kraków
Gdula Agnieszka Grappling Kraków

7:00 - 8:00 badania lekarskie
8:00 - 9:00 weryfikacja i ważenie zawodników
10:00 rozpoczęcie zawodów

Ważenie i weryfikacja zawodników odbędzie się na małej sali (po wejściu na hale sportową z lewej strony)
Ważenie będzie się odbywało na 3 wagach i zostanie zakończone równo o godzinie 9:00. Zawodnicy, którzy spóźnią się na ważenie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

Godziny rozpoczęcia walk w poszczególnych kategoriach:

Mata A

10:00
60 kg
11:00
65 kg
12:00
70 kg
14:00
75 kg
17:00
95 kg


Mata B

10:00
80 kg
14:00
85 kg
16:00
90 kg
17:00
95 kg


Mata C

10:00
65.9 kg
11:00
76.9 kg
13:00
seniorki
60 kg +60 kg
13:30
87.9 kg
15:30
98.9 kg +98.9 kg

Pozdrawiam
Jacek

COPACABANA TEAM Konin
zapraszam na Puchar Polski BJJ do Konina 26 maja 2012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

boks - jak ćwiczyć refleks?

Shaker