SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2012/2013

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
zapewne jutro Schlierenzauera zobaczymy ciekawe jak zaprezentuje się po tej chorobie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Najlepszy wynik w historii, ale kurde taka szansa była.
ponad 3m/s miał wiatr miętus według pomiaru po wyjściu z progu a tepes zielone zaświeca.
Aż mnie szlak trafia, że ten dziad nie pomógł swoim..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
A po co wogole są skoki drużynowe?nudne te konkursy.Rozumiem na olimpiadzie,ale tak?to jak piwo bezalkoholowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
9 Polaków w konkursie, przez gęste sito eliminacji nie zdołali przebrnąć tylko Kłusek i Murańka Myślę, że jest realna szansa abyśmy 5 naszych zobaczyli w drugiej serii

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Nie wiem czy takie gęste startuje 62 awansuje 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Swoje Stoch zrobił.Nie będę oryginalny Zakopane bez Małysza to nie to samo,ba skoki bez Małysza to nie to samo.Kibice byli z nim zzyci był fenomenem kulturowym,społecznym wręcz autorytetem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
To z tym gęstym sitem napisałem z przekąsem Znamy skład naszych na Sapporo, do Japonii polecą: Stoch, Żyła, Kot, Miętus i Kubacki.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Szkoda, że nie udało się zatrzymać 1-go miejsca, ale podium cieszy:)

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
8:30 w sobote i 2:00 w niedziele to na sto procent godziny konkursów na żywo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Takie godziny widnieją w programie Eurosportu mi się wydaje, że sobotni zacznie się o 9.00, a niedzielny tak jak wyżej o 2.00. Jak ktoś znajdzie oficjalne godziny to prosiłbym o wrzucenie ja też się jeszcze rozglądnę

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kluby koszykarskie w Warszawie

Następny temat

Rakieta dla Półzaawansowanego niskiego nastolatka?:)

WHEY premium