SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2012/2013

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25400

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Jak nie idzie to do Ramsau :D po prostu. piękna forma chłopaków tuż przed turniejem 4 skoczni - tam będzie boom : )

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Piękny konkurs dzisiaj Dwóch Polaków w dziesiątce Brawo dla Kamila, że mimo tak słabego początku udało mu się w szybkim tempie powrócić do czołówki

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Mam nadzieje, że to nie jednorazowy wyskok i sodówa chłopakom do głowy nie uderzy. Oby jutro było podobnie, bo w końcu zimowe południa w weekend mogą być ciekawe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
zawsze są ciekawe - trzeba wierzyć w chłopaków

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Trochę namieszali dziś organizatorzy tym obniżeniem belki po skoku Wellingera, niektórzy sobie nie dali rady w takich warunkach, w tym nasi ale nie ma co narzekać, znów czterech Polaków w drugiej serii, szkoda tylko, że Miętus bez punktów

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
A po pierwszej serii już myslałem że wpadną jakieś pkt do typera a tu znowu lipa )

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Szkoda, że aż 2 tygodnie bez skoków teraz, pomijając konkurs w Wiśle. Nie mogę się już doczekać TCS. Fajnie, że akurat Austria i Niemcy są w czołówce PŚ teraz, na pewno przez to Turniej będzie ciekawszy.

Co do konkursu dzisiejszego - rozumiem, że organizatorzy starają się dbać o zdrowie zawodników, czasem jednak za bardzo...

Zmieniony przez - Rorek w dniu 2012-12-16 16:03:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Też żałuję, że nadchodzi taki długi rozbrat ze skokami Te zawody w Engelbergu powinny być rozgrywane dopiero w przyszły weekend, a w ten powinni jakąś inną lokalizację znaleźć

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Bez jaj, parodia z tymi skokami się robi powoli, sędziowanie ->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
a co idziaszek nic nie pisze

a tak wogtle to chciałem zgłosić że nie mogłem uruchhomic sfd przez 5 dni a chciałem akurat tak zatypowac jkaie wyniki
więc wikt chyba wiesz co powiinneines zrobić.... ehehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kluby koszykarskie w Warszawie

Następny temat

Rakieta dla Półzaawansowanego niskiego nastolatka?:)

WHEY premium