SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2008/2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34954

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wikt, jak są rundy Moto GP w Malezji, Australii, Chinach czy Japonii też trzeba wstać w nocy, więc dla mnie to no problem
Tylko po co kłaść się spać i wstawać o 3, skoro można obejrzeć skoki i pójść spać

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Z pewnością, tyle, że ja muszę na 9:30 do kościoła iść 21 dni do Mistrzostw Świata

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
A po co do kościoła? Bierzmowanie masz czy jak?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Msza za członka rodziny już za 8 minut rozpoczynają się treningi przed konkursami PŚ w Sapporo

oraz

W zaplanowanych na 14 i 15 lutego konkursach Pucharu Świata w lotach w niemieckim Oberstdorfie (HS 213) nie zobaczymy polskich skoczków - informuje serwis skijumping .pl.
Nasi reprezentanci będą w tym czasie rywalizować o tytuł mistrza kraju na skoczniach w Wiśle-Malince (13 lutego) oraz w Szczyrku (14 lutego).

Szkoleniowcy naszej kadry przekonują, że start na skoczni mamuciej na kilka dni przed Mistrzostwami Świata w Libercu nie jest wskazany, ze względu na trudność z przystosowaniem się potem do skoków na normalnych obiektach.
Oznacza to, że na pierwsze skoki w tym sezonie na mamucie Polacy będą musieli poczekać przynajmniej do zawodów w Vikersund, zaplanowanych na 14 i 15 marca.


Polacy na razie wyraźnie odpuszczają loty, bowiem na takich skoczniach można zepsuć pracę, którą się wcześniej wykonało, takie skocznie błędów nie wybaczają

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-01-30 06:57:36

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
o to juz po 1 seri hehheheh
myslalem że Stoch bedzie w 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
ja myslalem ze to juz konkurs a to trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Funaki wygrywa pierwszy trening, Gregor wygrywa drugi, Hautamaeki wygrywa trzeci

No i dobrze że odpuszczają loty, wiedzą że mogliby coś zawalić, więc lepiej dmuchać na zimne

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
oj coś bidackie te skoki na razie
Liczyłem na lepszy skok Stocha ale zobaczymy jak w 2 seri,za to Hula dobrze
Mam nadzieje ze wygra dziś Hautameki albo Amman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066


Po najciekawszym konkursie, który odbył się przed tygodniem w Kanadyjskim Whistler, byliśmy świadkami bardzo słabego i obfitującego w krótkie odległości konkursu w Sapporo. Organizatorzy przestraszyli się, że skoczkowie będą skakać za daleko, ponieważ były bardzo dobre warunki, w tym celu zmniejszyli rozbieg do nr.10, z którego maksymalne prędkości nie przekraczały 87,5 km/h. W takich warunkach tylko Gregor Schlierenzauer oddał dwa w miarę przyzwoite i dalekie skoki na 133 i 120,5m wyprzedził drugiego Thomasa Morgensterna (112 i 123,5m) o ponad 35 punktów i umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji Pucharu Świata.

Na najniższym stopniu podium stanął Wolfgang Loitzl (112 i 119,5m), wyprzedzając Kalle Keituri, który po świetnym skoku na 127m w pierwszej serii, w finale spadł na 96,5m.

Zupełnie zawiódł Simon Ammann. Szwajcar, który wygrał serię próbną, tym razem uzyskał tylko 107,5 i 111,5m, co dało mu 7. pozycję.

Najlepszy z Polaków - Stefan Hula - po skokach na 111,5 i 106m zajął bardzo dobre - 10. miejsce. Przyzwoicie wypadł Kamil Stoch, który lądował na 102 i 108,5m, co dało mu 13. lokatę.

Kompromitujące skoki oddali Piotr Żyła (82m i 38. pozycja) oraz Marcin Bachleda (76m i 40. miejsce)

Jutro drugi konkurs, po tym co zobaczyłem dziś jeszcze się zastanawiam czy wstawać i oglądać live

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-01-31 14:50:06

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Już teraz mogę powiedzieć, że to były najsłabsze konkursy, opuszczam nocny konkurs po tym co zobaczyłem rano

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2009-02-01 01:08:06

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Narty/snowboard ceny wypozyczenia sprzetu

Następny temat

Filmiki z NBA

WHEY premium