SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2011/2012

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22191

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Sezon 2011/2012 Pucharu Świata w skokach narciarskich rozpocznie się 25 listopada 2011 na skoczni Rukatunturi w fińskim Kuusamo, a zakończy 18 marca 2012 na Letalnicy w słoweńskiej Planicy. Ostateczny kalendarz zawodów został zatwierdzony w czerwcu 2011 roku.

Kalendarz:



27 konkursów indywidualnych (w tym 5 w lotach narciarskich), 6 konkursów drużynowych (w tym 2 w lotach narciarskich).

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Jak sam przyznaje, decyzja o powrocie była całkowicie spontaniczna. "Obudziłem się pewnej nocy i i zacząłem wykonywać skoki "na sucho", które technicznie wychodziły mi całkiem nieźle" – wyznaje Olli. Już następnego dnia postanowił spotkać się z byłym trenerem Kimmo Kykkänenem i omówić kwestię jego powrotu na skocznię. Spotkanie z nim tylko wzmocniło chęć i determinację Fina do dalszego skakania.

Mimo, że w tym roku nie został wytypowany do fińskiej kadry, Harri optymistycznie patrzy na swoją przyszłość, stawiając sobie wysokie cele. "Przede wszystkim chcę się teraz skupić na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi" – zapowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
W Harrachovie zaś pewno odwołają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
NO TO JUZ NIEDLUGO!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Będzie jakiś typer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Oby tylko pogoda dopisała bo już słychać głosy o odwołaniu zawodów PŚ w biegach narciarskich w Beitostølen.

Typer będzie, temat powstanie w następny weekend

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Znowu taki długi typer nas czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
myslel juz ktos cos na wyjazdem do zakopanego albo na inny konkurs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Mnie osobiście nie ciągnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Po pierwsze nie mam za co, a po drugie no nie mam za co...

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
a co siwy wybierasz się ?
ja pewnie nie będę miał tak jak wikt za co pojechać, trzeba będzie troche kasy odłożyć na inne przyjemności w okresie letnim, a po za tym to chyba nie jestem aż takim fanem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
jeszcze nie wiem ale moze może,
chyba ze będe zajęty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę zacząć akrobatyke

Następny temat

Mój sampler akrobatyczny 2011

WHEY premium