SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2011/2012

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22200

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Bida z nędzą bez tej zimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
W Engelbergu nie mogli narzekać na brak śniegu Konkurs kończy się zwycięstwem Bardala, a upadek Schlierenzauera może nauczy go trochę pokory

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Ja nie wiem czy tacy młodzi ludzie mają pokrę w sobie

Śnieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Piotrek Żyła - bardzo pozytywne zaskoczenie tego sezonu równa forma, fajnie się go ogląda podczas lotu. Stocha stać na więcej i myślę, że jeszcze wystrzeli formą. Może na turnieju 4 skoczni ? :- > ale też coś czuje, że niemcy tam zaliczą eksplozje formy

siwy__00





propo Piotrka
obejrzyjcie do konca


końcówka za mocna aż się przestraszyłem tak jak kamerzysta

Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2011-12-18 12:33:30

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Brawo Kamil Gdyby w pierwszej serii miał lepsze warunki to chyba było by zwycięstwo

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
2 punkciki mam niedoliczone. Obstawiałem że Stoch będzie 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Po dzisiejszym konkursie powróciła nadzieja na dobry występ Stocha w TCS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Poprawiłem posprawdzajcie sobie wszystko Fajny TCS się szykuje, wielu zawodników będzie chyba kandydować do zwycięstwa

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Ja tam jakoś nigdy nie sprawdzam prowadzących typera
Wierzę im na słowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
No i słusznie Obiecałem jednej koleżance interesującej się skokami, że dokonam dogłębnej analizy przed TCS jak to bywało w poprzednich latach i jak zwycięzcy turnieju spisywali się w konkursach poprzedzających tą imprezę Także nie długo podam całe podium TCS 2011/2012

Zmieniony przez - wikt w dniu 2011-12-18 23:12:08

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę zacząć akrobatyke

Następny temat

Mój sampler akrobatyczny 2011

WHEY premium