SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2011/2012

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22199

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
No i zaczyna się. Jutrzejszy trening na dużej skoczni, planowany na godzinę 10-tą rano, został odwołany. Powód - brak śniegu i wysoka temperatura.

facebook.com/skijumpingpl

no nie zaczyna się to zbyt optymistycznie...

skocznia o 21.30





nie jest chyba tak źle

Zmieniony przez - wikt w dniu 2011-12-01 22:15:02

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Wszystko wskazuje na to, że w tym roku uda się zorganizować Puchar Świata u naszych południowych sąsiadów. "Super Weekend" w Harrachovie (8-11 grudnia) z trzema konkursami na skoczni HS 142 powinien odbyć się bez większych przeszkód.

Organizatorzy ogłosili wczoraj, że w ciągu najbliższych dni zostanie wyprodukowana wystarczająca ilość sztucznego śniegu, aby mogły odbyć się zawody.

"Wszystko jest w porządku, rezerwy śniegu są na tyle duże, aby zagwarantować, że skocznia będzie gotowa na >Super Weekend<", powiedział dla FISskijumping.com, Rostislav Jozífek, szef komitetu organizacyjnego PŚ w Harrachovie.

Koszt wejściówek na zawody w Harrachovie nie są wysokie, szczególnie w porównaniu z cenami na PŚ w Zakopanem. Bilety można już teraz nabyć przez internet. Ceny wejściówek na jeden dzień zawodów zaczynają się od 250 koron czeskich. Za karnet na wszystkie trzy konkursy oraz czwartkowe kwalifikacje zapłacimy 400 koron czeskich.


Czyli wychodzi na to, że Czesi dadzą radę brawo dla nich

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no i 7 Polaków w konkursie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
na średniej skoczni zawsze dawaliśmy radę, mam nadzieję, że przynajmniej czwórka awansuje do 2 serii, a Stoch będzie w piątce

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
jakby 4 zapunktowało to naprawde było by dobrze

mam nadzieje że Zyła bd regularnie punktować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Czy zwycięzca typera będzie zobowiązany do jakiegoś wywiadu , relacji itp jak było to np : na Mistrzostwach SFD mężczyzn i kobiet ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
nie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
No to bardzo ładnie sie zaprezentowała nasza trójka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Ładny wynik Kofler już raz miał taki sezon, że wygrywał na początku wszystko, aż do upadku w Engelbergu ciekawe czy utrzyma długo tą formę Zaskakująco słabo Morgenstern

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no ja mimo wszystko nie spodziewałem sie że kofler bedie w takiej formie
jutro tez moze wygrac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę zacząć akrobatyke

Następny temat

Mój sampler akrobatyczny 2011

WHEY premium