SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2011/2012

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22206

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Mnie ciekawi teraz kto wygra puchar świata, wyraźny spadek formy Schlierenzauera, Bardal też lekko w dół, natomiast Koflerowi rośnie forma, on nigdy nie był lotnikiem a tutaj lepiej skacze od norwega i austriaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
mi sie wydaje jednak że Bardal wygra
i mam taką nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Patrząc na to jak pierwsza trójka prezentowała się w Vikersund to największe pieniądze postawiłbym na Koflera

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
wikt, nie zgadzają mi się punkty w typerze
Za zawody indywidualne mam 2 pkt, a za drużynowe 4 pkt co daje w sumie 6 pkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
a kto tu mówił że nie sprawdza co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Teraz byłam ciekawe jak to zostanie policzone przez te przełożone konkursy i mam wrażenie, że właśnie przez to straciłam 2 pkt.
No chyba, że ja coś źle policzyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
ja nie sprawdzam bo pewnie jakbym sprawdził to bym wygrał jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
poprawiłem

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
siwy, jest taka opcja ... ale bez przesady, że akurat Ty byś wygrał

Dzięki wikt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Jeden z najbardziej obiecujących fińskich skoczków - Ville Larinto - powraca do rywalizacji w Pucharze Świata. Niespełna 22-letni zawodnik po raz ostatni brał udział w zawodach 1 stycznia 2011, kiedy to upadł i doznał poważnej kontuzji kolana.

Larinto zobaczymy na skoczni już w ten weekend w Lahti. Obok niego, na najbliższy konkurs Pucharu Świata (3-4 marca) powołani zostali Janne Happonen, Matti Hautamäki, Anssi Koivuranta, Olli Muotka, Kalle Keituri, Sami Niemi oraz Sami Heiskanen.

"To dobry moment na powrót Ville do rywalizacji, lepszy niż dopiero na początku przyszłej zimy, w Ruka. Nie mamy jakichś wielkich oczekiwań co do lokat, jakie Ville będzie zajmował, ale dla nas ważne jest, że mamy go z powrotem w drużynie" - powiedział Pekka Niemelä, trener fińskiej kadry narodowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę zacząć akrobatyke

Następny temat

Mój sampler akrobatyczny 2011

WHEY premium