SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2008/2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34953

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Ja jestem pośrodku

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ehh widac ze Mistrzostwa Swiata w Piłce Recznej niczego was nie nauczyły

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Oby się okazało, że masz rację

Miejmy nadzieję, że Adam udanie przepracuję okres już bezpośrednio przed MŚ w Libercu i zobaczymy go takiego jak chociażby w Lahti, Predazzo czy też Sapporo

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Oby się okazało, że masz rację

oby ale zazwyczaj dzieje sie na odwrót z małymi wyjatkami

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
W sumie nie chciałbym mieć racji

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
A co sądzicie o rywalizacji drużynowej? Że Austria wygra to jest prawie pewne (chyba, że były by loteryjne warunki) a jeśli chodzi o pozostałe miejsca to jak to widzicie?

Bo wg mnie zaczynają się odradzać Norwedzy, którzy przez cały sezon nie zachwycali, nieobliczalni są Finowie, bowiem w ich składzie jest dwóch młodych Larinto i Kelturi i nie zawsze im skoki wychodzą. Niemcy też nie prezentują się za dobrze, a Rosjanie trochę zbladli

Ja myślę, że podobnie jak Japonia w Sapporo tak w Libercu mocni będą gospodarze Czesi

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
1.Austria, 2.Norwegia, 3.Finlandia, 4.Niemcy, 5.Czechy, 6.Japonia

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
1. Austria
2. Norwegia
3. Czechy
4. Finlandia
5. Niemcy
6. Rosja

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Kurdę, o Ruskich zapomniałem

Finlandia, Niemcy, Czechy, Japonia i Rosja - te teamy powalczą o trzecie miejsce i dalsze pozycje

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Program zawodów w Klingenthal:
Wtorek, 10 luty 2009
17:00 oficjalny trening
19:00 kwalifikacje

Środa, 11 luty 2009
15:00 seria próbna
16:00 pierwsza seria konkursowa

O ile się nie mylę to ostatni PŚ gościł w Klingenthal 2 lata temu no i oczywiście rekord ustanowił Schlierenzauer, który będzie głównym faworytem tych zawodów.

Swoją drogą ciekawe czy wytrzyma presję i na MŚ będzie tak skakał, w sumie nie powinien z tym mieć problemów patrząc na zeszłoroczne MŚ w Lotach

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-02-08 21:14:50

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Narty/snowboard ceny wypozyczenia sprzetu

Następny temat

Filmiki z NBA

WHEY premium