SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Psychika siada

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
no bo tak jest, niestety.
ja juz przestalem sie nawet mierzyć i na wage wskakiwać bo mam nagle zwidy ze mniej mam w lapie albo po prostu mocniej przycisne centymetr i sie skurczy i jest o 1 cm mniej wtedy i wydaje mi sie ze sie kurcze, powazna sprawa ale przyzwyczailem sie do tego.
Dzisiaj sie niezle wkurzylem ide sobie przez miasto a tutaj tramwaj nadjezdza i zobaczylem się niechcący w odbiciu od szyby to musialem glowe w drugą strone szybko odwrocic, ale raz w galerii bylem w toalecie i pozniej ręce myłem to sie popatrzylem do lustra i akurat dobrze wygladalem wiec humorek dzisaij mam cos lepszy.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Nie mogę patrzec na swoje tragicznie chude łapy, bo zaraz dostaje szału...
Czym jestem większy, tym lepiej sobie zdaję sprawę z tego, że tak naprawdę nadal wyglądam leszcz...
Wyższą samoocenę miałem zanim zacząłem cwiczyc, ponieważ wtedy nie zwracałem tyle uwagi na siebie, i nie dostrzegałem wszystkich swoich niedoskonałości.

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2012-04-01 17:37:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
z łapami tez tak mam a bardziej z klatą bo genetycznie mam niby najlepszą klate ze wszystkich moich partii i czassami wydaje mi sie ze jest gorzej jak bylo i po prostu musze sie macać za klate czasami ludzie patrzą sie na mnie jak na wariata, a jak jeszcze sweterek za luźno jest na klacie to musze sie poprawic a kiedys w takich nerwach bylem ze poszedlem do lazienki w pracy i zacząłem sie rozbierac do naga by zobaczyc moją klate czy nie spadła, najgorsze jest to ze zobaczylem ją duzo mniejszą niż pare godzin wczesniej i jeszcze w tym czasie ktoś wszedł....
normalnie zniszczylo mi to humor na caly dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 182
mam to samo ale nauczylem sie z tym zyc ;D po prostu juz niepatrze na wage i niemierze sie jak kiedys tylko patrze na efekty na silowni i robie swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
najgorsze jest to ze ja zjem o 100 gram ryzu mneij niz mam w diecie i czuje ze mam łape jak dziecko i ramionka najgorzej czasami tak mam ze mam ochotę wygiąć tego bara aby urósł większy albo łape to aż mięsien mi rozrywa ale to nic nie daje.
tez denerwuje mnie to bo mam czajnik taki na gaz srebrny i troche sie odbija od niego ale nie tak jak w lustrze tylko bardziej niewyraznie i jak rano wstaje to normalnie klata taka mala sie odbija od neigo, tez musze to zmienic ten czajnik bo codziennie to widze a ciezko jest niepopatrzec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Wy to macie problemy...
Z kolei ja bym chciałbym pare cm być wyższym, ale na to nic nie poradzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
jak masz powyzej 170cm wzrostu to powiem szczerze ze nie ma sie czym przjemowac, jak masz powyzej 21 roku zycia to masuj ile mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
No mam, ale podobają mi się kobiety, które są wyższe , stąd taka mała złość;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
SteStifler ja cie doskonale rozumiem ,czasami lepiej nie patrzec w lustro za duzo a masz tak tez moze ze zauwazasz róznice w lustrach niektore pomniejszaja niektore sa normalne a jeszcze inne powiekszja to jest moja najwieksza rozsterka nie wiem jakie jest dobre ktore oddaje realny obraz tego jak wygladam,swiatlo ma tez duze znaczenie najlepsze jest normalne białe nie żółte/pomarańczowe które zlewa sie tak jakby ze skóra nie oddaje tego do konca,myślicie ze wiekszosc zawodników,zawodowcy tez tak mają ? nie wierze ze np. jay cutler mysli patrzac w lustro ze jest maly raczej jakies drobne poprawki w definicji tylko mi sie wydaje





ja mam ciezko bo chodze na bardzo dobra duza siownie w której jest troche zawodnikow i ogólnie duzo osób ktorzy sa po wielu cykla na saa moze widzieliscie filmiki ze słodkiewiczami,mateuszem burdzym to siłownia powerpit w gdańsku,jak widze jaka oni forme prezentuja to czuje sie przy nich naprawde słabo ale tłumacze sobie ze to normalnie ze oni tez kiedys wygladali mniej wiecej jak ja ze siedza w tym po kilkanascie lat i sa po wielu cyklach ze nie ma sie co przejmowac bo poki co narazie jest jak jest a kiedys im dorownam albo bede nawet lepszy,mam o tyle dobrze ze jeden z tych zawodnikow mnie prowadzi i jestem pod jego okresowa kontrola dieta,suplementacja,plan treningowy




Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2012-04-02 03:22:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
dokladnie tez tak mam, czasami wchodze do lazienki i w lustrze sie podobam a mam takie na zawiasach lustro i jak przekręce lekko w dół to juz inaczej wygladam i to mnie denerwuje, a swiatlo tez ma bardzo duzo znaczenia bo jak widze sie w dziennym to widze sie 2x mniejszego tak jak juz wspominalem w tym czajniku odbiciu to swiatlo dzienne jest bo mam okno duze w kuchni, szlag mnie nnormalnie trafia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy ćwiczenia na wyciągu

Następny temat

OSW Olsztyn - Wychowanie Fizyczne

WHEY premium