SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiad

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1010 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18376
A obciążenie jakoś się dopiera pod siebie? U mnie trochę śmiesznie wychodzi bo nie wiem czy zrobię 1 tydzień a w normalnym treningu robię 105/3x5 :P

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6182
Słabo tam widać ale czy ta rozpiska nie wygląda jak z planu Wodyna na temat priorytetu na klatkę? Mianowicie o to mi chodzi https://www.sfd.pl/CYKL_PRIORYTETOWY_:_KLATA-t289833.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
Witam,

BORIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
miałem podobny problem i rozwiązałem w następujący sposób: trening nóg 2xw tygodniu:

BORIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
dzień I 1)sównica 4x20 , 2) siady ze sztangą 6 serii 10x50%maxa/8x65%maxa/do załamania75%maxa/do załamania 85% maxa plus 2 serie na koniec 50%maxa do załamania!

dzień II 1)sównica progres 6 serii dokładamy tak aby w ostatniej zrobić min 10 powt 2) przysiady sztanga 4x10 50% maxa

osobiście ten plan dał mi przyrost 30kg w 4 miesiące, być może podziałało też to że zaczołem poprawnie robić siady i nie oszukiwać:) np półprzysiady!

BORIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
słownik ortograficzny już zakupiony!! qutwa, wpadka roku:(.......

BORIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7251
BIORA sam układałeś plan czy ktoś Ci pomagał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
BIORA- jeśli chodzi o to co napisałeś "do załamania" rozumiem że na raz do złamania kąta prostego?

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 698
chodziło mi o załamanie mięśniowe - czyli dotąd aż nie jestem już w stanie zrobić prawidłowego powtórzenia. To zdało u mnie egzamin:) natomiast jeśli chodzi o formę to przysiady wykonuje do momentu, w którym górna część uda jest równoległa do podłogi .

BORIA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WL - rozstaw dłoni na gryfie

Następny temat

III Wroclawskie Wyciskanie Wielokrotne

forma lato