SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przypowieść o kulturystyce

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez decadeuko z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 484
Początki kulturystyki.

Na początku był biceps,w bicepsie było 26 cm, i więcej nic nie było.
I powiedział TRENER: stworzę kulturystę na swoje podobieństwo, aby ten prowadząc zdrowy tryb życia rozwijał swoje ciało i psychikę, i aby biceps jego z 26 do ponad 50 cm dochodził.
Człowiek ten będzie bardzo silny,zdrowy, a inni ludzie stworzeni na jego podobieństwo, którym zabraknie ambiji aby go naśladować, będą jedynie podziwiać go w imię moje.

I rzekł TRENER pierwszego dnia: stworzę siłownię, aby kulturysta miał gdzie ćwiczyć dążac do doskonałości swego ciała.
I stało się.
I rzekl TRENER drugiego dnia:stworzę zdrową żywność, aby kulturysta sięgał po nią, a nie jak większość ludzi obżerał się tłustym, ochydnym jedzeniem, mającym mało wartości odżywczych.
I stało się.
Trzeciego dnia rzekł: stworzę suplementy diety, aby wspomóc kulturyste w diecie, i pomóc mu w rozwijaniu ciała i przyśpieszeniu efektów.
I stało się.
I rzekł TRENER: stworzę Joe Weidera, który wymyśli system treningowy, aby kulturysta sprawnie i szybko rozwijał muskulaturę, i aby inny szli w jego ślady, tworząc własne systemy treningu.
I stało się.
I rzekł TRENER piątego dnia: stworzę kobietę, która zależnie od upodobań i własnych humorków będzie zachwycać się ciałem kulturysty,i motywować go, lub też zniechęcać i patrzć na niego z obrzydzeniem. I wyjął TRENER od kulturysty mięsień poprzecznie prążkowany i uczynił z niego kobietę.
Szóstego dnia postanowił TRENER ćwiczyć razem z kulturystą na siłowni, aby nauczyć go tajników żelaznego sportu.

A siódmego dnia oboje wypoczywali sobie, aby działały procesy regeneracji.

I rzekł TRENER do kulturysty: ja stworzę ludzi, którzy bedą cie naśladować lub podziwiać. Stworzę zawody Mr.Olimpia, abyć mógł zmierzyć się z innymi, aby coraz wiecej ludzi mogło cie podziwiać. A ty ćwicz i wzrastaj naturalnie.

! Będziesz urzędował w moim sklepie z suplementami i możesz zażywać wszelkie suplementy i odżywki, ale PAMIĘTAJ: nie wolno tknąć Ci środków w najwyższej półki, gdyż są to środki zakazane.
Po ich zastosowaniu twoje osiągi wzrosną, ale zrujnujesz sobie zdrowie i czeka cie śmierć.

-Dobrze TRENERZE, będę o tym pamiętał.


I ćwiczył kulturysta, pokonywał stagnacje i wzrastał z zdrowiu, aż doszedł do długotrwałej stagnacji.

I wtedy wykorzystał moment największy wróg trenera: Hrabia KOX. Stanął przed kulturystą i okazał mu swoje oblicze: 246 cm w klatce i 89 w bicepsie, a jego definicja była tak ostra, że można sie było o nią skaleczyć.
I rzekł kulturysta:
-O!Shit! Ile jeszcze lat bede trenował aby tak wyglądać.

I rzekł Hrabia KOX do kulturysty:

-nigdy nie będziesz wyglądał tak jak ja, chociarz jest jeden sposób.
Sięgnij po środki z górnej półki - to im zawdzięczam swój wygląd.

Na to kulturysta:

- Nie sprzeciwie sie TRENEROWI! Nie śięgne po środki zakazane, gdyż umrę.

-Ależ TRENER cie okłamał - przecież ja biorę i żyje. Nie zważaj na swego trenera jeśli chcesz wyglądać tak jak ja. Po czym napiął wszystkie mięśnie.

Na ten widok kulturysta złamał się:
- Muszę tak wyglądać.

I sięgnął po środki z najwyższej półki. Były to: ruski Testanat, Oma, Sustenen,clenbuterol i oczywiście ANAPOLON! Do tego czysta efedryna.

Po kilku miesiącach stosowania kulturysta osiągnał rezultaty jakich pragnął. 190kg wagi, 72 cm w bicepsie i tytanowa definicja.

- No teraz to na każdym zrobię wrażenie!

Zobaczywszy jego rozmiary TRENER rzekł: cóż robiłeś, że osiągnąłeś takie rezultaty?

-Przyjąłem środki z górnej półki.

-Głupcze! Przecież ci zabroniłem! Dlaczego to zrobiłeś?

-Hrabia KOX mnie zwiódł.


I rzekł TRENER do Hrabii: ponieważ go skłoniłeś do tego haniebnego czynu odbiorę ci masę mięśniową. Ty i twoi potomkowie bedą tracić stopniowo masę zbudowaną na koxie, a potem chorować na: przerost mięśnia sercowego, impotencję, trąd,raka prostaty,i inne powikłania. Będziesz wstrzykiwał w siebie przeróżne shit'y, aby utrzymać siłe i masę, niestety bezskutecznie - choroby zniszczą doszczętnie twoje ciało i psychikę, a w dodatku będziesz zalewał się tłuszczem.
Będziesz całkowitym przeciwieństwem zdrowego kulturysty, i nie wystąpisz na żadnych zawodach.


Do kulturysty zaś rzekł: poieważ nie usłuchałeś mnie i wziąłeś przykład z tak leniwego i perfidnego typa zostaniesz ukarany.


Będziesz się smażył na kataboliźmie wiecznym, twoje ciało będzie bardzo podatne na rozpoad tkanki mięśniowej,będziesz musiał spożywać duże ilości białka i wydawać duże sumy na dietę.
W pocie oblicza twego będziesz zmagał sie z cięarami i uporczywymi dietami, aby osiągnąć jakiekolwiek efekty.
Z wiekiem poziom twego testostronu będzie malał, a katabolizm bedzie sie nasilał. Suplementy nie zawsze będą działać i będziesz ciągle narażony na pokusę zażycia koxu. A wtedy skończysz jak Hrabia KOX.


A teraz opuść moją siłownię, bo tu ćwiczą tylko ludzie ambitni i naturalni.

-------------------------------------------------------------------------------


Jako młodzi ludzie nie myślimy o tym co będzie na starość. Ludzie zaczynają brać aby szybko dojść do celu. Ale pomyślcie co bedzie za kilka/-naście lat? Może zrezygnujecie z tego sportu, nie osiągniecie sukcesu, lub też znudzi wam sie bycie wielkim koxem - postrachem ćpunów,osiedla lub dyskotek. Być może, ale powikłania zostaną!

Nim weźmiecie pomyślcie, czy warto uciekać od życia (bo tak chyba można nazwać jego marnowanie sobie przez kox) dla tych szybkich efektów?! Znam wielu koxiarzy i naprawdę im współczuję. Większość nie jest już w stanie byćnormalnym obywatelem, mężem czy ojcem, ani dobrym pracownikeim. Choć są to chłopaki nie wiele stasi ode mnie. Katastrofa!

Sam mam zamiar być ogromny i wyrzeźbiony, ale osiągne to w kilka lat nie tracąc na zdrowiu a nawet je poprawiając. Mamy już naprawde mocne i dobre suplementy, do tego dieta i po co komu kox?!

Kochani, trochę wytrwałości i cierpliwości.

Za nim weźmiesz pomyśl przyszłościowo.

Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje! Zapamiętujemy te najbardziej wzruszające...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
i niby wg tej bajki można dojść na sucho do 50 w rączce a koks jest dla leniwych?

lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Wlasnie czegos takiego potrzebowalem teraz! YEAH!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
"Będziesz się smażył na kataboliźmie wiecznym, twoje ciało będzie bardzo podatne na rozpoad tkanki mięśniowej,będziesz musiał spożywać duże ilości białka i wydawać duże sumy na dietę."

Zapomnieli dodac "...w sklepiku piekielnym"

Ja mysle, ze takie posty powinni wklejac ludzie wlasnie po tych kilku latach jak juz to osiagneli

Bo wiesz - inaczej to ja musze wytrzec anusa o to co napisales bo tez bylem takim prorokiem jak zaczynalem

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
a jego definicja była tak ostra, że można sie było o nią skaleczyć

to fajny tekst

kurcze dobrze masz art, aż mnie kusi zeby spalić HASZcze które trzymam w kurtce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44616
heh postarałeś się...tylko czemu ma to służyć? myślisz, że nawrócisz jakąś zbłąkaną duszyczke wątpie Co twoim zdaniem określają słowa duży i wyrzeźbiony?? jeśli półmetrowy wyrzeźbiony obwód ramienia - zapomnij nierealne nawet na tych super extra suplementach.
Jeśli ktoś podporządkowuje swoje życie pod ten sport, chce osiągać wyniki na poziomie, nie oszukujmy się musi stosować doping, jest on uzupełnieniem genetyki, diety i ogromnego nakladu pracy ale niestety musi...Takie opowiadania może podziałają na 16 latka, który chce poderwać panienke na dyskotece albo myśli, że po 100 tab metki wpier... starszemu koledze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nie wiem mnie jako katolika obraża ten text, choć może i niecodzienny. Nie bedę się zagłebiał.

Ksiega Rodzaju opisuje co innego.

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2005-12-12 23:48:01

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
uri jaki konserwatywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Jak na UPADLEGO aniola przystalo.

Jestes tylko w apokryfach!!! ODEJDZ BESTIO!

Nawet w Biblii o Tobie ani slowa!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Bo Ty w Cherubinów nie wierzysz!

Odejdz precz grzeszniku. Ale w sumie niech ten kto jest bez winy pierwszy rzuci kamien. Ja nie jestem bez grzechu wiec spox.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
za***iste

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciag

Następny temat

Metody masażu klasycznego

WHEY premium