SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przypadki biegacza.Ból śródstopia i inne dolegliwości.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1956
Mnie boli stopa mimo biegania w bardzo dobrych i kosmicznie drogich jak na moja kieszen (ponad 400 zl) butach firmy asics. Mam wrazenie, ze bol zaczal sie po nadepnieciu na korzen jakis miesiac temu. Wczoraj biegalam po przerwie 3 dniowej i dzis nie moge prawie chodzic. Jest to palacy bol od wewnetrznej strony stopy, tuz przez miejscem gdzie zaczyna sie pieta, czyli w miejscu gdzie jest to takie wyzlobienie stopy. Boli strasznie jak na tym staje albo kiedy chce sie wspiac na palce ale tylko w poczatkowej fazie. Boli mnie tez pieta no i Achilles ale to biegajac. Wszelkie bole dotycza tylko stopy lewej. Jest ona mniejsza od prawej o caly rozmiar.
A i w miedzyczasie mialam lekko skrecona te noge, bo upadlam ze zmeczenia. Ale nie mialam gipsu. Zrobilam sobie przerwy tydzien a potem biegalam kulawa.

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4410
To chyba mega błąd biegac po niewyleczonej kontuzji. Zawsze po jakichś dolegliwościach staram się odpocząć w miare odpowiednio do ich ustąpienia. Biegałam dzisiaj w tych butkach pare km. Jest wszystko ok, żadnych problemów ze stopkami i kręgosłupem. Poza butami zmieniłam nawierzchnię i to chyba tez pomogło. Dzięki wszystkim za rady. W razie jeszcze jakichś problemów zgłosze się. Powodzenia dla wszystkich biegaczy. Bądżmy dla siebie przyjażni na trasach :) Pozdrawiam

running is easy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
ewel a ile czasu już biegasz , jakim tempem , z tego co napisałaś można się domyślić że po nawierzchni naturalnej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1956
Hey, biegam po lesny sciezkach. Trenuje regularnie od stycznia.
Bol stopy zostal zdiagnozowany jako ostrogi.

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4410
Polecić chyba mozna tlyko specjalne wkładki z wycięciami?

running is easy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Jeżeli ciało jest nierównomiernie ułożone i jedna noga może być bardziej obciążona to proponuje wkładki ortopedyczne ale z ODLEWU bądź SILIKONOWE której wyrównają ułożenie ciała i stóp polecam ponieważ miałem podobny problem a bieganie w takich wkładkach jest bardziej komfortowe;) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 985
po co tutaj dumać?

najlepiej udaj się do ortopedy, on doradzi Ci jakie obuwie kupić(nie zawsze te najdroższe jest najlepsze), powie Ci co musisz zrobić żeby nie pogłebiały się twoje wady postawy i bedzie all GIT xD
pozdro :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1956
BYlam u lekarza i na rehabilitacji. Powiedziano mi, ze jak mam specjalne buty do biegania (a mam) to wkladki nic wiecej nie pomoga.
Podobno ostrogi przestaja bolec jak juz urosna.
Mi pomogly bardzo masci ze sproszkowanymi muszlami malzy nowozelandzkiej. Po biegu chlopak wmasowywal mi w stope taka masc. I na drugi dzien nie mialam dolegliwosci bolowych. W tej chwili minely zupelnie.
1

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 236
witam.
mam problem który trwa już miesiąc. mam kontuzje kolana. biore glukozamine i maści ale mało co pomaga . może że rosne szybko i tak się dzieje. czy może ktoś ma podobny problem?

"Do sukcesu nie ma windy trzeba iśćpo schodach."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszykówka - buty.

Następny temat

PIŁKA RĘCZNA czy ktos pomoze??

WHEY premium