SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszykówka - buty.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 947
Witam mam do dyspozycji 220 zł na buty wraz z przesyłką, oczywiście ze strony eastbay.com(wychodzi taaaanio) jakie byście mi doradzili?

Kangaroohops w drodzę. xD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 578
Doradzałbym coś z:
adidasa
nike
conversa
inne firmy (and1, reebok) niestety najczęściej (ale nie zawsze) bardzo szybko się rozwalają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
grasz profesjonalnie czy amatorsko?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
zreszta, za 220 to nie masz za duzego wyboru, celuj w marki adidas, and1, nike, reebok i bierz ktore Ci sie podobaja

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 947
Myślałem troche na Nike Men's Zoom Soldier II, lub Nike Men's Kobe III Powiększyłem budżet specjalnie xD. Mogą być?(Obie pary są świetne jak dla mnie)

Kangaroohops w drodzę. xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 39 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 309
ogolnie buty do kosza nie sa wytrzymałe jesli chodzi o sport wyczynowy!! genberalnie gram w reczna i chciałem kupic sobie buty do kosza by lepiej 3mały kostke ale niestety kazde z 4 par jakie kupiłem rozwaliły sie po 3 misiacach lipa straszna i jeszcze bnie mogełm ich reklamowac bo zawsze cos wymyslili Ci na gorze!! ale z jednej strony moze ja jestem jakims fenomenem bo duzo moich kumpli gra i jakos nienarzekaja ale to moje skromne zdanie:) polecam buciki bez zadnych systemoów ani shock bo to najwiekszy badziew pozdro

bogorogo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
ja mam buty ponad rok, gram w nich na hali i na asflacie i wszystko jest ok, we wakacje byly katowane po kilka godzin dziennie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1742
ile kosztuje przesyłka z tego serwisu do polski ? w sumie ceny naprawde calkiem spoko, przy dolarze 2,12zl to mozna cos wyrwac niezlego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 39 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 309
standardowe sumy to 50zł ale nie wiem dokładniue

bogorogo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31477
Siema Aqroiz spadles mi jak z nieba, szukalem wlasnie jakies stronki gdzie wysylaja do polski bo w polsce nigdzie nie moge zanalesc takich butow jak chce.Zamawiales juz wczesniej z tej stronki? wszystko bylo ok?a ile za przesylke? dlugo paczka idzie ?



Zmieniony przez - RuLon w dniu 2008-04-26 12:51:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Ja tam wole pójść normalnie do sklepu przymierzyć, pochodzić chwile i lepiej widoczne są efekty wizualne niż na zdjęciu.

Zmieniony przez - Kozak 1991 w dniu 2008-04-27 23:30:45

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
Cześć, sądzę ze mogę ci pomóc. Kupiłem 3 miesiące temu buty za 280zł takie jak na: http://www.amazon.com/Mens-adidas-Speed-1-Feather/dp/B0014FD0RA
Zagrałem w nich 4 razy. Od tego momentu leżą w pudełku z powodu że nie nadają się na grę w siatkówkę (tak jak chyba wszystkie buty przeznaczone do gry w kosza). Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej to napisz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski Seniorów w szpadzie mężczyzn - Wrocław 2008

Następny temat

Przypadki biegacza.Ból śródstopia i inne dolegliwości.

WHEY premium