SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do sezonu zimowego :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No tylko na domiar złego ja wrzucam podczas choroby w siebie śmieci jak w śmietnik. 100% niezdrowego jedzenia...bo nie mam czasu przez pracę. Wszystko się skumulowało akurat :-/

Dobrze że auto mi zdążyli oddać (450 zeta na szczęście dramatu nie ma). Bo jeszcze jakbym miał taxówami jeździć w tm okresie to bym wywiesił białą flagę chyba :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
komunikacji miejskiej nie masz?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18112
hehe wygodniś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
7 rano muszę być w pracy, nie mam bezpośredniego dojazdu (przesiadka po drodze). Jedź chory autobusami o tej godzinie (około 6 rano wyjście z mieszkania, wstać minimum 30 - 40 min wcześniej).

Edit: k***a nie za te piniądze

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2013-10-27 20:06:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
28.10.2013

Dalej chory niestety, może już nie tak bardzo ale nie da się ćwiczyć w takim stanie niestety. Jest na tyle OK że dieta jako tako trzymana.

Dieta
Wg rozpiski + 3 wolf free + cola zero + czarny ziemniaczek posypany kokosem z cukierni Dlatego ograniczyłem się do 2200 kcal, bo ten ziemniaczek na pewno ma ze 300 kcal spokojnie. Wlazł z kawą w chwili słabości...

Trening
Brak, choroba trzyma.

EDIT: nie mieli karczku więc kupiłem szynkę wieprzową, nie jadłem tego nigdy...w każdym razie dziś był pierwszy i ostatni raz.







Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2013-10-28 18:44:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
szynka o wiele lepsza niż karkówka moim zdaniem jak trafisz ładną i dobrze zobisz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Ale nawaliłeś kcal herbatą :P

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Pod względem smakowym lepsza ?

Była bez żadnego tłuszczu, żyłek itd...nie wiem czy tak wygląda każda czy nie - ale była idealna gładka, nic nie trzeba było wykrajać z niej.

Co do przygotowania to wrzuciłem na ruszt grila elektrycznego tak jak zawsze, tak jak wszystko Wyszło twarde i mało smaczne. Zjadłem tylko dlatego że już było zrobione...

EDIT: herbatę wpisałem żebym jej nie zapomaniał wypić (zaczynam przygotowywać całe rozpiski wieczorem dnia poprzedniego - tak mi jakoś wygodniej).

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2013-10-28 19:12:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
to pewnie z lidla odtłuszczana? Tej faktycznie jeść się nie da.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Z Kauflandu była ze stoiska z mięsem (plaster przy mnie odkrajany z całości).

Może nie bardzo nadaje się taka szynka do grillowania tylko bardziej do jakiegoś pieczenia ? Jutro już raczej będę celował w karczek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase, prosze o poprawki :)

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium