SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do sezonu zimowego :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Im rzadziej będziesz robił cheaty, tym mniejszą ochotę będziesz na nie miał. To jak z aerobami. Jak raz się zatrzymasz na odpoczynek, to możesz być pewny, że zrobisz to kolejny raz. Jak będzie Cię boleć, ale nie zrobisz sobie przerwy, to w końcu przestanie i przebiegniesz całą trase.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Co do treningu aerobowego to akurat jestem fanem stopniowego przesuwania granicy niż biec na maxa od razu. Lubię zachować rezerwę w biegu, nie wykańczać się w 100%. Tym bardziej na samym początku gdzie są problemy z oddychaniem, różnego rodzaju bóle klatki piersiowej, pieczenie nóg itp. Wstępnie ustaliłem +500 metrów przy każdym treningu. To dość sporo, jak utrzymam taki progres to za 7 treningów (około 2 tyg) będę biegał już 6 km na jeden raz.

Co do cheata to przyznam rację, czym rzadziej tym mniej kusi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
7.08

Zamykam swój pierwszy tydzień pilnowania bilansu :) Bez wpadek.
Dziś od rana do wieczora w pracy więc nie chciało mi się dzisiaj iść na trening. Chce już tylko poleżeć, oglądnąć jakiś film, walnąć może kawę (mam smaka) i powoli iść spać

Dieta
Z racji tego że cały dzień w pracy więc nudno i bez rewelacji. Ciastem zostałem poczęstowany więc nie odmówiłem Małe kawalątko. Jutro może zrobię coś ambitniejszego niż kurczak (mam wolny dzień, idę do pracy dopiero na 19:00).

Trening
Brak, jestem wymęczony dniem.

Bardzo ciekaw jestem czego się mogę spodziewać 10.08 jak wejdę na wagę i zmierzę się w pasie...i jak na to zareaguje jeżeli waga i wymiary będą większe...









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
orzechy kupuj luzem, taniej wyjdzie, jak i te w paczkach często są drugiego gatunku.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No już się zorientowałem - to jest jeszcze ta pierwsza paczka którą wogóle kupiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Potrzebuję pomocy :(
Dzisiaj dzień tak mnie zaskoczył że nie wyrobiłem się...teraz jestem w pracy i taki ruch że ledwo znalazłem chwilkę na napisanie tego posta. Na szczęście mam w pracy kucharzy którzy mogą mi podgotować moje produkty.

Wygląda to tak: wstałem rano (co daje 12 godzin w dzień) + pracuję dziś na noc (co daje 12 godzin w nocy)...czy mogę dzisiejsze zapotrzebowanie rozłożyć na całe 24 godziny ? Bo póki co zjadłem dopiero z 1300... :(

Czy będzie to miało duży wpływ ? To że będę (jeżeli powinienem) jeść dzisiaj przez 24 godziny ? :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Możesz jeść, nic się nie stanie.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Czyli lepiej jeść niż skończyć na 50% zapotrzebowania.
W takim razie rozpiskę wrzucę jutro koło 8:00...i niech mi ktoś powie że ciężko trzymać dietę w pracy o skomplikowanym grafiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak jesteś 24 h na nogach to kcal dorzuć jeszcze.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Niby powinienem ale nie robię tego bo jak mam na noc to przeważnie śpię od 1:30 do 6:00 :P To sen słabej jakości ale zawsze...
Poza tym później w dzień śpię do 13:00, czasem do 15:00 i wtedy też nie obcinam kalorii w dół.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase, prosze o poprawki :)

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium