SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów 2014 - Bikini Fitness - JULIAFIT

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
asik87
Super plecy. Ile masz wzrostu?


Asik, przeczytaj na początku. Też się przygotowujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
Hubert81
Ppress w sserii z łażonymi wykrokami wyglada obiecująco

Lubię te ćwiczenia :) w ogóle podoba mi się nowy plan, ciężki, ale o to chodzi. Nie jestem z tych, co przyjdą sobie i pomachają dwójkami i do domu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6925
Forma zayebista a jeszcze masz czas. Wytrwalosci i powodzenia bo niedosc ze kobieta piekna to i wysportowana takze z odpo wiednia figura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Ha, tak czułam, że Cię tu znajdę widujemy się na jednej z siłowni, czasami bede zaglądać, trzymam mocno kciuki, bo predyspozycje to Ty masz. Foty fotami, ale na żywo to dopiero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
veronia_p
Ha, tak czułam, że Cię tu znajdę widujemy się na jednej z siłowni, czasami bede zaglądać, trzymam mocno kciuki, bo predyspozycje to Ty masz. Foty fotami, ale na żywo to dopiero


Hmm.. ja Cię nie poznaję, bo masz zdjęcia bez twarzy :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo fajna sylwetka, ale tylko moim skromnym zdaniem bardziej pasująca do fitness sylwetkowego. Życzę powodzenia i wytrwałości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
mamhajs
Bardzo fajna sylwetka, ale tylko moim skromnym zdaniem bardziej pasująca do fitness sylwetkowego. Życzę powodzenia i wytrwałości :)


a tu zdjęcie z wczoraj. Myślę, że do sylwetkowego mi jeszcze jednak daleko, heheh :D


Mamy jeszcze całe 3 miesiące.. Dam radę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
idealna kobieca sylwetka,masz świetne proporcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
Cześć wszystkim! :) Jak mija świąteczny poniedziałek? :) Ja już po porannych aerobach w parku. Dziś piękna pogoda, aż chciało się pobiegać dłużej, ale trzeba sztywno trzymać się założonego planu :)Pod wieczór trening siłowy. Dziś przysiady! Może poleci jakiś kolejny rekord, heh :P

Powyżej moje zdjęcie z wczoraj. Znowu nabrałam motywacji, bo choć spadłam tylko kilogram na wadze to zaczynam zauważać już pierwsze efekty wizualne. Mam jeszcze 3 miesiące do zawodów i tylko 4% fatu do zgubienia. Jestem teraz dobrej myśli :) Trzymajcie kciuki, żeby tył też się tak pięknie odtłuszczał jak przód, hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
luki dobrze to opisał,krótko i na temat hehe podoba mi sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena i poprawa planu na mase

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium