SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przydała by się wasza pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40
Witam mam taka sprawę mam 17lat 177cm i dopuściłem się do wagi 140kg jestem przerażony sam sobą parę lat temu waga mnie nie obchodziła a teraz wydoroślałem i wiem że jest bardzo źle I muszę się jakoś odchudzić od 7 miesięcy chodzę na siłownie od 2 miesięcy na sztuki walk konkretnie MMA w wakacje chcę dołączyć basen może niedługo jeszcze sauna stosowałem dietę ale schudłem 4kg i w ciągu paru dni znowu przytyłem prosił bym o pomoc może jakaś dieta białkowa coś prostego co mógłbym szybko przygotować a i jeszcze pytanie czy mógłbym do tej diety jakiś spalacz kupić jeśli tak to prosił bym o jakąś poradę z góry dzięki i jeszcze raz proszę o pomoc bo teraz jest koszmarnie i chciałbym to szybko zmienić no może nie aż tak bardzo szybko ale chciałbym widzieć efekty
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40
Ważyłem się okazało się że spadłem jednak 5kg waga wskazała 135kg ale to tylko mały krok teraz muszę powiększyć swoje starania o porządna dietę i treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40
Nie dodałem że siłownia jest 3 razy w tygodniu po 2h treningi MMA 2 razy w tygodniu po 2h do tego jeszcze WF w środę 1h a w piątki 2h
i tak jak mówię niedługo dojdzie sauna i basen ale prosił bym o jakaś mocna dietę żeby to szybko spalić i czy moglibyście polecić jakiś niedrogi a skuteczny spalacz ja myślałem o TREC CLENBUREXIN lub TREC Thermo Fat Burner


Sorry że wrzuciłem drugiego posta ale nie mogłem znaleźć ikonki Edytuj zauważyłem ja po fakcje

Zmieniony przez - DZJC1994 w dniu 2011-05-10 22:09:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
przy takiej ilości smalcu to nawet jakbys wicnał na sniadanie opakowanie Mitotropinu- nic ci to nie da.

nie zaczynaj z dupy strony. najpierw dieta- to jest kluczowy element redukcji. uloz sam- wklej do oceny. wylicz dokladne zapotrzebowanie kcal, BTW i porozkladaj na posilki. w podwieszonych masz info.
II: aeroby. przy tej masie bieganie odpada. włącz rower, orbitrek, szybkie marsze, basen, stepper. dodatkowo silownia.
III: duuuuuuzo cierpliwości. nie łudź sie, że szybko sie odchudzisz. nie ma szans. potrzebujesz zrzucić kilkadziesiąt kilo- a to musi potrwać.

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2011-05-11 12:32:07

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 814
Wagę masz sporą, wolę masz na 100 % słabą, szybko się zniechęcach, nie masz wytrwałości i samozaparcia, żeby osiągnać cel musisz co jakiś czas widzieć pstęp żeby się nie zniechęcić czyż nie ?

1. Najpierw zrzuć kg (ustal sobie np na początek zbicie 20 kg - dieta Dukana https://www.sfd.pl/Dieta_proteinowa_Dukana_-t655221.html 
przerobiłem na sobie - 3 miesiące 16 kg, kup sobie książkę i stosuj uczciwie, będziesz chodził nażarty a kg będą lecieć, pij więcej wody niż zalecają, mega proste jasne zasady, możesz jeść tylko określone WYMIENIONE produkty, bez ograniczeń ilościowych, możesz je miszać jak chcesz kiedy chcesz itp, na początku jak lubisz będziesz jadł całego kuraka pieczonego a za miesiąc styknie Ci udko i warzywa

2. na Dukanie polecą kg, będziesz miał widoczne efekty więc nie zaprzestaniesz diety
stosuj w tym czasie ćwiczenia ale nie jakieś masakryczne tylko z umiarem, bardziej aerobowe niż mocno siłowe, najpierw rower, orbitrek itp,,, im będziesz lżejszy dokładaj marsz, marszobieg, bieg itp... (żeby nie przeciązać stawów)

3. ze spadającą wagą będziesz nabierał formy

4. fazę ostatnią dukana zastap dieta+siłownia+aeorby+suple

5. za rok o tej porze będziesz świecił przykładem a może nawet wygrasz jakiś konkurs na przemianę


przy okazji nie zaszkodzi co miesiac robić sobie badań, marne grosze ale zawsze będziesz spokojnie spał (krew, mocz)

Dukan w Twoim przypadku lepszy od spalaczy. Spalacze dobre ale później.

Ty masz pozbyć sie tłuszczu !!! nawet jak przy okazji czystej tkanki mięśniowej Ci ubędzie to nic się nie stanie. Na budowę mięśni przyjedzie czas.


I powtarzaj sobie jak waga nie bedzie lecieć błyskawiacznie że trzeba czasu, nie waż się nawet częściej niż raz na dwa tygi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jak masz komuś polecać takie dziwactwa jak Dukan, to lepiej zamilcz. "dieta" dukana sie nadaje do dwóch rzeczy: do dupy i do kibla.

autor powinien zacząc od dobrej, zbilansowanej diety+ dołączyć aero i silownie, z suplementów: witaminy, omega-3, zieloną herbate w kapsach i na obecna chwile to wystarczy

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2011-05-11 13:39:21

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Choć przy obecnej wadze aero mogą być trudne. Zacznij może od intensynych spacerów, marszów, albo idź na maszyny rowerek, orbitrek.

No i dieta oczywiście, bez niej ani rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 814
dziwactwa ? przepraszam a Ty jak długo ją stosowałaś ? jak się po niej czułaś ? jakie miałaś po niej efekty ? że tak piszesz ?

milczeć możesz sobie sama dziewczyno, sama wyglądacz jak anorektyczka a każesz milczeć komuś kto ma inne zdanie i inne doświadcznia, to że nie zajmuję się tym tematem na taką skalę jak Ty nie znaczy że nie mogę wyrazić swojej opini,

zresztą swoimi wpisami pokazałać swoją wiedzę na tutejszym forum więc soryy ale.... sama pisz co chcesz , nawet czasem swoje głupoty ale pozwól też innym się wypowiadać, nie każdy zaraz będzie ładował codzinnie makrelę. ....


sorki, że się uniosłem taka smarkula jak Ty nie powinna sie kazać zamykać żadnemu innemu użytkownikowi tego forum ani żadnego innego,

p.s. niektórzy mówią że zielną herbatę też sobie można wsadzić w dupę a i kibel się nią dobrze czyści, jej właściwości ją mocno przereklamowane,

omega 3 utrudnia i spowalnia regenerację mięścni po przetreniowaniu itp itd ...

Dukan jest dobry, działa choc już sie w innym temacie o nim wypowiedziałem, z jego problemem spokojnie może go wypróbować a potem juz lecieć wg Twoich tabelek

p.s. 2 - sory za smarkulę, jesteś tak samo stara jak ja więc nie powiniem Cię tak nazywać :)

Zmieniony przez - styx1 w dniu 2011-05-11 14:19:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
styx1 zatkaj japę głupi kapciu..

"ze spadającą wagą będziesz nabierał formy" - tak kur** na dukanie tyle siły Ci przybędzie.. że po miesiącu nie będziesz miał siły sztangi podnieść..

"za rok o tej porze będziesz świecił przykładem a może nawet wygrasz jakiś konkurs na przemianę" tu się zgodzę - za rok będziesz świecić przykładem w prosektorium, jak prosto można sobie zakatować caaały organizm. powodzenia..

"Ty masz pozbyć sie tłuszczu !!! nawet jak przy okazji czystej tkanki mięśniowej Ci ubędzie to nic się nie stanie. Na budowę mięśni przyjedzie czas" - pozostawie twój geniusz bez komentarza..

"I powtarzaj sobie jak waga nie bedzie lecieć błyskawiacznie że trzeba czasu, nie waż się nawet częściej niż raz na dwa tygi." ta ja wiem że starczy raz na dwa tyg. ale przecież ekspert od dukana się znalazł...

"niektórzy mówią że zielną herbatę też sobie można wsadzić w dupę a i kibel się nią dobrze czyści, jej właściwości ją mocno przereklamowane,

omega 3 utrudnia i spowalnia regenerację mięścni po przetreniowaniu itp itd ..." tak tak, nie ma to jak dobre rady pani Krysi z WC. Dlaczego z WC?? Bo tam możesz świecić swoimi mądrościami wśród samego gówna..

https://www.sfd.pl/[ART]_Uderz_w_Dukana__jak_spieprzyć_sobie_zdrowie-t679878.html - miłego czytania specjalisto a'la dukan..

Podsumowując. Dieta Dukana to wyniszczająca organizm i niezdrowa propozycja dla osób, które za wszelką cenę chcą stracić wagę i nie mają zielonego pojęcia o podstawach zdrowego odżywania.





Zmieniony przez - AnonimBS w dniu 2011-05-11 14:32:30

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Już samo to, że dukan opiera się na białku, prowadzi do braku innych cennych związków w organizmie. Anonim 100% racji.

Do autora: przeczytaj tematy podwieszone, policz zapotrzebowanie kaloryczne, daj ujemny bilans, dodaj ruch. Efekty będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 814
Anonim Ty barani łbie obrażaj sobie rodzinę pacanie, g**** mu ubędzie jak i mi ubyło ...siła nie ma być jego priorytetem, przerób na sobie a się może czegoś dowiesz, sztangę będzie podnosił jak sie choć trochę fatu pozbędzie

Anonim nie dość że jesteś baran to nie czytasz ze zrozuminiem - wyjaśnię Ci to - co do zielonej i o3 - to że "inni" piszą że to nie działa nie znaczy że trzeba im kazać się zamykać - kumasz już co autor miał na myśli ?

nie ? odpocznij i przeczytaj jeszcze raz !!

może niech wreszie ktoś z moderatorów ukruci te chamskie odzywki, prowokują mnie a że nie mam tu stażowego więc pewnie za chwilę tylko mnie się oberwie ...

regulaminu mają wszyscy przestrzegać czy tyklo niektórzy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 814
napiszę jeszcze raz, miałem Dukana, dużo schudłem , świetnie się po nim czułem, świetne miałem wyniki...wyglądałem dużo lepiej niż teraz, drugi raz go nie zrobię bo podobno mozna go robić jeden raz a jak się go stosuje za dużo szkodzi na wątrobę czy cos tam a dla autora tego tematu dukan może być jak dobry motywator na początek co nie znaczy że pownien go przedkładac na ponadto co lepsze czyli dieta i ćwiczenia,

dukana
zaproponowałem aukrat jak szybki sposób na motywację i na rozpoczecie redukcji, i tyle,

p.s. SFD propaguje zdrowy styl życia i odzywiania się. Skoro tak co Dukan robi w Dietach SFD ?

Zmieniony przez - styx1 w dniu 2011-05-11 15:19:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzicie ?

Następny temat

Dlaczego nie idzie w dół!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium