SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przetrenowanie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 766
Witam!!

Cwicze juz około półtora miesiaca i sie przetrenowałem. Przez dwa tygodnie miałem zmeczone miesnie i jak cos podniosłem ciezkiego to mnie zaraz bolały. Ile mam jeszcze odpoczywac?? Teraz juz mnie nie bolą

sylwetka musi byc:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Jak już cię nic nie boli i czujesz się na siłach to zaczynaj spowrotem

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15963
tylko plan zmien ;)

sprawiedliwosc bez mocy jest niczym lecz moc bez sprawiedliwosci to tylko przemoc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42219
przede wszystkim zaniz ciezary dosc znaczenie i dodawaj co trening niewielki ciezar.

plan mozesz zmienic, choc nie musisz koniecznie - ale mysle ze dla psychiki lepiej bedzie zmienic - jak bediesz robil inne cwiczenia, to nie bedziesz gonil za ciezarami.

trening 3 x w tyg na ogol jest optymalny.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 624
a co do HST to powinno sie robic tyle serii zeby czuc zakwaszone miesnie na drugi dzien czy idea jest zeby wlasnie przez tak mala liczbe serii nie miec zakwaszenia jak w przypadku splita? bo zaczynam sie bawic tym hst ale tego ciagle nie czaje. I ile serii robic np na klatke plecy barki? klata 4 plecy-3 barki-3 bedzie ok czy za duzo? priorytet na klate
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy FBW

Następny temat

HST [do oceny]

WHEY premium