SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przestroga! Trener personalny !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
dudee
Tadziu raczej nie ma miejsc
Chłopak zabiegany :P


Ten niby też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oni wszyscy są zabiegani i przez to hurtowo wysyłają każdemu jedną i tę samą rozpiskę diety. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Do Tadzia napisać warto, najwyżej przesunie na inny termin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Mam pytanie o co chodzi z tym kierowaniem na badania? To jakaś moda teraz? I jak taki Iksiński zrobie morfologię to taki trener personalny\dietetyk skąd będzie wiedział czy jest ok czy nie jak czasami lekarze mają problem odczytać wyniki badań?
1

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
przy wyniku podają normę tak, że nawet iksiński powinien ogarnąć

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Normę tak ale jak cokolwiek będzie w odstępstwie od normy to ten dietetyk i tak nic nie poradzi, o to mi chodzi.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak moda? moda może być na śniadania B+T, ale nie na zlecanie badań.
To się nazywa profesjonalne podejście do klienta, szacunek, dbanie o czyjeś zdrowie i rzetelna współpraca.

Jeśli będziesz miał np: niedoczynność tarczycy to ustawiamy dietę pod chorobę.. lub jakieś nietolerancje pokarmowe, zbyt niski testosteron, zbyt wysoki kortyzol.. w takich przypadkach należy wprowadzać adekwatnie ukierunkowaną strategie żywieniową ( dietoterapie ) skąd to będzie wiedział? otóż dietetyk powinien mieć chociażby podstawową wiedzę w zakresie interpretacji wyników badań.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-11 20:38:33
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Jeżeli naprawdę potrafił byś to wszystko wyczytać z badań krwi i pozniej ustawic diete pod np zbyt niski poziom testosteronu to jestem pod wrażeniem serio.
1

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Rozsądny dietetyk nie podjąłby szerszej współpracy z klientem dopóki nie zobaczyłby jak prezentuje się jego stan zdrowia. Przecież dobierając nawet pozornie bezpieczne metody mógłby mu zaszkodzić, czy pogłębić problem.
Ustawić dietę pod niski poziom teścia? Zależy z czego niski poziom by wynikał, ale modyfikując żywienie, wprowadzając celowaną suplementację i ew. wpływając na zmianę stylu życia - oczywiście .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
Jedyne pytanie jakie ja otrzymałam to czy jestem na coś uczulona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie po treningu

Następny temat

Pieczeń z indyka - jakość

WHEY premium