SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2970
WITAM jezeli przestane chodzic na silowni chodzi o 1 miesiac i zaczne cwiczyc w domu programem spartakusa czy jakos tak ;p to czy wszystko spadnie czy utrzyma sie przez ten okres czasu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
micha i trening i nie powinno byc zle

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2970
hmm czyli cwiczac tym treningiem nie bedzie az tak wielkich spadkow jak mysle?"Trening Spartakusa: więcej mięśni, lepsza rzeźba" czyli powiedzmy ze miesiac przerwy i zabawa w ten trening w domu wielkich strat nie przyniesie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jerzeli jest dieta to nie powinno być spadków. A nawet jeśli będą to po powrocie na siłownie powinieneś szybko wrócić to swoich wymiarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
nie powinno być, a jeśli już to nie duże, miesiąc to nie dużo, ja miałem dużo przerw po 2 miechy do 9 nawet i po powrocie spadki były i tak małe i odrabiałem w szybkim czasie.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmierne pocenie się na siłowni

Następny temat

Wytrzymalosc

WHEY premium