SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
To mój pierwszy post więc witam wszystkich i przedstawiam moje pytanie :) Skończyłem wczoraj pierwsze (większe) opakowanie Cell Pumpa jako stack i zamówiłem na początku tygodnia 2 puche bo przeczytałem że potrzebne są dwie żeby skończyć cykl z najlepszym efektem i do dzisiaj przesyłka nie dochodziła a ja jutro wyjeżdżam na 2 tygodnie i głównie na ten wyjazd potrzebowałem nowej puszki. Myśląc że przesyłka nie zdąży już dojść poszedłem do najbliższego sportowego i kupiłem dzisiaj cm3 na te 2 tyg (nie dysponuje aktualnie już kasą dlatego to) a 30 min temu podjechał kurier i mam Cell Pumpa... i teraz moje pytanie - w sportku powiedzieli mi że nawet lepiej będzie jak przez te 2 tyg zrobie sobie przerwę od Cell Pumpa i wezme kreatyne w postaci kapsułkowej a do Pumpa wróce po przyjeździe... i nie wiem co zrobić, czy zabrać Pumpa na ten wyjazd i kontynuować ten suplement czy rzeczywiście zrobić tą przerwe i brać cm3 ? Prosze o szybką i rzetelną opinię bo jutro już wyjeżdżam :P Z góry dziękuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a na tym wyjeździe bedziesz cwiczyl?

jak dlugo jadles tego cp?

miales jakas przerwe w braniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Będę ćwiczył i to dość intensywnie w miare możliwości :) Brałem jedną całą puszke, która skończyła mi się wczoraj więc jeżli zacząłbym jutro to byłby tylko 1 dzien przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ok - to bierz dalej - obojetnie co i w jakiejkolwiek kombinacji (tak by sumarycznie wychodzilo ok 5 - 10g kreatyny na dobe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Czyli bez różnicy czy cp czy cm3 przez te 2 tygodnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
mozesz tez wziasc tak bardziej ekonomicznie i wydlużyc cykl biorac rano cm3 5g a przed treningiem CP porcje.:)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Ok dzięki za podpowiedź :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+tauryna, HMB, Dextroza - Dawkowanie

Następny temat

Sotrm + bcaa + glutamina + carbo

WHEY premium