SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna+tauryna, HMB, Dextroza - Dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
Witam wszystkich serdecznie gdyz na dorum jestem nowy...

potrzebuje pomocy w pewnej sprawie, otoz: kupilem sobie nastepujace suplementy firmy TREC:
- Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine (400g)
- Dextroze Powder (500g)
- HMB formula caps (440 kapsulek)
i nie do konca wiem jak polaczyc ich dawkowanie w jednym cyklu...moj cel to zwiekszenie masy miesniowej przy jednoczesnej redukcji zbednej tkanki tluszczowej...

Moje parametry:
- wiek: 18 lat
- wzrost: 177 cm
- waga: 92 kg

bardzo prosze o pomoc i rozpisanie kolejnosci i proporcji w jakich powinienem stosowac preparaty...z gory dziekuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
"moj cel to zwiekszenie masy miesniowej przy jednoczesnej redukcji zbednej tkanki tluszczowej..." - zapomnij.

dawkowanie w/wrozpisywane bylo tysiące razy. opcja search.

chceszfachowej porad - regulamin dzialu - ankieta do wypelnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14647
O diecie i treningu pewnie nie masz pojecia... ale apropo supli to dextroze i hmb byly kasą w błoto... tak to juz jest jak sie najpierw kupuje a potem pyta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
no przyznam ze o diecie to nie wiele wiem...ale skoro juz kupilem to moze ktos by mi pomogl????? a po drugie to pragne zauwazyc, ze nie prosze o ocenianie trafnosci mojego wyboru tylko o pomoc w dawkowaniu tych suplementow...pozdro :)

Zmieniony przez - Antpancur w dniu 2009-07-17 17:06:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ale chcesz rozpiski dawkowania supli pod cel: wzrost masy + redukcja tkanki. Wiec informujemy Cie ze nie ma takiej rozpiski tego zestawu.

Przykladow, jeslichcesz masowac - a jestes ekto - mozesz brac dextro np po reningu, jeslichcesz redukowac - a juz zwlaszcza jesli jestes endo- dextroza towybor najgorszy z mozliwych...

Kreatyne mozna jesc i chudnac lub jesc - i tyc. Zaleznie od bilansu kalorycznego.

HMB to wybor slaby niezaleznie od celu.

pisalem - jestregulamin dzialu i ankieta do wypelnienia, warto korzystac z tejopcji - unikamy przez to wiele nieporozumien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Antpancur, ogarnij. Najpierw skacze, a potem pyta jak bardzo będzie bolał upadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
faftaq...wiec w takim razie chce masowac...moglbys mi rozpisac dawkowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a ankiety bys nie mogl wypelnic?

dawkowanie:

kreatyna: 5 - 10g na dobe w 1 - 2 dawkach po 3 - 5g na porcje. najczesciejprzyjmuje sie okolotreningowo i/lub po przebudzeniu.

HMB: 3 - 6g na dobe w 2 - 3dawkach, po 1 - 2g na porcje, okolotreningowo, po przebudzeniu i ewprzed snem

dextroza 20 - 30g po treningu (z porcją kreatyny)

masa rosnie jednak od nadwyzki kalorycznej. jesli je sobie nie zapewnisz - masy nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
dzieki za pomoc, a co do nadwyzki kalorycznej...to mysle ze uda mi sie ja zapewnic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clout+no-xplode - pytanie, bo...

Następny temat

Przerwa

WHEY premium