SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepisy niskoww

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
tak, masz sumowac wartosci tego co użyłas.
nie wiem co to za ser, wiec sie nie wypowiem, ale seru ogólnie pasuja do ckd

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 293
camemnert jest jak najbardziej ok, ma dużo białka i tłuszczu a ww ma bardzo mało, no i jest smaczny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Dzięki - chociaż jedna dieta, na której mogę jeść choć trochę tego, co mi smakuje ;>

Kermit, jestem chłopcem ;-p

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
sory evangelion, mój błąd
raczej to chyba przez przypadek napsiałem

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2992
Mogę polecić Wam pyszny obiad - kapuśniak ( z kiszonej kapusty) na kiełbasie podsmarzanej z cebulką, jak dla mnie pycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ja dam troche swoich , nie mam stałej diety gdyż lubie sobie zmieniać o to pare z nich :

Sałatka :
Pucha tuńzyka , cebulka , 2 lub 3 ogorki kiszone , 30gr oliwy , 2 lub 3 jajeczka , czosnek i 15-20gr majonezu - smak bardzo dobry

Podobnie jak ktos tam pisał na 3 chyba stronie - jajka gotujemy na twardo obieramy ze skorupki kroimy na poł wtykamy w żołtko czosnek do tego 20gr majonezu , plus przyprawy ja dodaje takiego sosu z czosnkiem i ziołami w 10ml jest około 35kcal dlatego dwie małe łyżki starczą - bardzo smaczne to jest

Kupujemy karkowke - robimy głębokie dziurki wtykamy tam ząbki czosnku , posypujemy karkowke , taka przyprawa do mięsa i czosnkiem sproszkowanym - do tego jakas kupowana surowka - mniam!!

twarog tłusty około 200gr z orzechami laskowymi + cynamon i słodzik - tez smaczne


czasmi robie to co pipi podajze pisała na temat piersi z kurczaka rozbitej i tej pasty - ja ja robie z tuńczyka i jajka plus czosnek i cebulka - uwielbiam takie dania

50gr boczku pokrojonego + jedna cebula średnia koło 56gr + 3 jajka plus o 100gr surowego miesa z piersi z kurczaka - tez pycha moje częste śniadania.

pieczemy piers z indyka koło kg ma - w czesniej robimy tak jak z karkowka dziurki na czosnek lub cebule , posupujemy przyprawami. Potem mozna to polać jakimś sosem czosnkowym lub 20-30gr musztardy pycha.

gotujemy karkowke lub pierś z indyka,kurczaka + ser Gouda - kłdziemy na gorące mięso , posypujemy czosnkiem + mozna dodać oliwe

do tych potraw wyzej wymienionych mozna dodać , oliwe z oliwek - ja jej nie cierpie - jak ją czuje odrazu mam odruch wymiotów. Dodaje ja do odzywek i sałatki bo w tedy nie czuć jej. Ogolnie na 230gr tłuszczy jakie musze dostarczyć to 120 z oliwy.



Mam jeszcze sporo takich potraw jak ktos chce moge napisać


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
pisz, a póki co soga dam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
dzisiaj sobie zjadłem np to : karkowka koło 200gr (pieczona) + 3 jajka gotowane przekrojone na poł w nie powtykane czosnek lekko posolić, i dodać cebulke moe być podsmazona kto jak lubi , i 2 małe łyżki takiego sosu czosnkowego z ziołami (10ml ma 34kcal) - moja ulubiona potrawa , razem z sałatką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Pieczona łopatka około 400gr wtykamy w nia czosnek cebulke , ja jeszcze dodałem ogorka kiszonego , potem polac to 15gr oliwa z oliwek , dodać troche seru Gouda - pycha! własnie sobie to zjadłem mniamuśne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
hm odsiwezam posta. Mój wynalazek. Mięsko gotuję na parze potłuczone wczesniej i w jednym kawałku, obotczone w przyprawach/pieprz,czosnek /sól/tymianek itepe
Wczesniej trzeba na parze na miekko ugotowac brokułu tudzież dołozyc inne warzywa, potem to hyc na patelnię rozciapać widelcem na totalną maź dokładajac np smietanę (ostatnio dodałam na sam koniec kefir i było dobre)
trochę oleju zeby sie nie przypaliło ale na teflonie i mieszjąc to nie grozi, potem czosnek sól....Maź wylewamy na mięsko i dane gotowe. Wieksze kwałki innyc hwarzyw np seler czy pietruszka sycą. Można to psypać czymś np serem jak kto woli:)

rano płatki na kefirze z baiłym serem i cynamon, trochę orzechów Pycha :)
No i ja tak mam,że to co jem musi byćzmaczne inaczej mój organizm nie uznaje tego jak posiłku i tak czy inaczej domaga sie wiecej a wtedy lepiej z dala od lodówki:)

malinaf

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol przedramion

Następny temat

Optymalna ilość węgli na masowej diecie lowcarb

WHEY premium