SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemyślana redukcja aktywnej kobietki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ten silowy to takie aero jest i zastanawiam sie nad celowoscia jego, trudno mi sie w tym wszystkim polapac, w kazdym razie staraj sie by wiekszosc z puli ww byla w posilkach okolotreningowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obliques
Ten silowy to takie aero jest i zastanawiam sie nad celowoscia jego, trudno mi sie w tym wszystkim polapac


Siłowy, jako aero, nie rozumiem

obliques
w kazdym razie staraj sie by wiekszosc z puli ww byla w posilkach okolotreningowych


Czyli węglowodany mogę jeść spokojnie i po treningu jak wracam 21-21:30, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedzielę zaczęłam trochę później

Jednak po śniadaniu poszłam pobiegać. Bo jak czegoś nie chce się robić i wszystko jest przeciwko (humor i pogoda) to trzeba to zrobić i poczuć się zwycięzcą

Dorzucam zdjęcia dzisiejszego jedzenia, bo jakoś takie ładne mi wyszło











Zmieniony przez - Magdita w dniu 2015-03-15 21:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Terning z ciezarami przy wiekszej ilosci powtorzen jest trenningiem aerobowym, przykladem tego jest np. Body Pump w formie zajec grupowych, ty robisz to samo. Oczywiscie mozesz zjesc ww po treningu niezaleznie o ktorej godzinie wracasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obliques,
dziękuję za wgląd w dziennik. Twoje uwagi są dla mnie bardzo ważne.
Dziś w takim razie dołożę obciążenia

Zmieniony przez - Magdita w dniu 2015-03-16 13:25:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
szczerze, to ja bym ci w ogóle inny trening dała, ale nie moge wchodzić w kompetencje trenera, sic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obliques
szczerze, to ja bym ci w ogóle inny trening dała, ale nie moge wchodzić w kompetencje trenera, sic!


Najważniejsze jest dla niego żebyśmy robiły ergometr i z siłowych "podciąganie (wiosłowanie) w leżeniu na ławce poziomej",
a poza tym nie wtrąca się znacząco w trening. Kontroluje tylko technikę żeby było poprawnie. Są osoby, które robią inne ćwiczenia.
Także chętnie bym przyjęła od Ciebie wskazówki na temat treningu na siłowni

Muszę jeszcze uprzedzić, że niedługo większość treningów będę już miała na wodzie, czyli ergometry pójdą w odstawkę, a siłownia jest wtedy tylko dla chętnych, nikt nie zmusza (Ja raczej bez niej żyć już nie mogę ). Na wodzie zazwyczaj było to 1-1,5h więc chyba się uzupełni to ergometr i nie będzie dużego przeskoku w intensywności i ilości treningów, tak myślę. Będę jeszcze informować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj dzień upłynął w miarę możliwości. Trochę miałam kryzys słodkościowy po drugim śniadaniu. Miałam na uczelni 2h okienka a pełno tam automatów z batonami i czekoladą z automatu, którą lubię. W dodatku jestem tuż przed okresem i trochę świruje. Staram się przez to nie mieć przy sobie drobnych, nie ma kasy, nie ma niekontrolowanych słodkości
Na szczęście miałam mp3, zarzuciłam muzykę i zaczęłam czytać forum sfd, pomogło

Trening bardzo intensywny. Boksu dziś nie było, ale na siłowni trochę dałam sobie w kość, z czego jestem zadowolona, tylko nie wiem czy to do końca takie dobre












Zmieniony przez - Magdita w dniu 2015-03-17 00:00:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj zrobiłam pysznego kurczaka nadzianego szpinakiem
Wynalazłam też z forum przepis na krem czekoladowy z ciecierzycy. Wyszedł mega. Zaspokaja moje urojone pragnienie na słodkie, a kalorycznie jest całkiem sympatycznie

Dziś na treningu interwały na ergometrze. Przed ergo delikatnie zrobiłam brzuch, bo czekałam na turbo maszynę. Później siłowe mieliśmy zrobić delikatnie ale po wczorajszym dołożeniu ciężarów tak czułam dziś zakwasy że zrobiłam dwa obwody. Dwa a jednak po takim wysiłku dość wyczerpujące.
Przy treningu "plank" ilość powtorzeń, to 60, chodzi mi tu o sekundy.

Jutro kolejny pracowity dzień, a prosto z uczelni na trening.









Zmieniony przez - Magdita w dniu 2015-03-18 00:09:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okej Doszukałam się tematu o ćwiczeniach i planie treningowym.
( https://www.sfd.pl/Treningi_siłowe_FBW_dla_Ladies_SFD-t840097.html )
Wybrałam trening nr 2 by Obliques i wariant A dziś wprowadziłam w życie.
Trochę zmieniłam, zamiast wiosłowania sztangielkami wkleiłam podciąganie (wiosłowanie) sztangą na ławce poziomej
oraz zamiast wchodzenia ze sztangą na ławkę (z braku stabilnej ławeczki na siłowni) robiłam przysiad z kettlebell z pogłębieniem.
Tak jak w planie zrobiłam:
1. x 3 serie z 60 sekundową przerwą
2 i 3 naprzemiennie x3 serie
4 i 5 naprzemiennie x3 serie
6 i 7 naprzemiennie x3 serie
8. tylko chwilkę na ergo bo mięśnie powiedziały stanowcze nie!
Odczucia? Super sprawa, znów poczułam to pieczenie przy ostatnich powtórzeniach
Wychodzi na to że wdarła się rutyna w moje ćwiczenia. Teraz będę trzymać się tego planu
Zobaczymy, jestem dobrej myśli

Co do jedzenia, dziś zrobiłam green smoothie w wersji wypas: szpinak, jabłko, mandarynka, banan, kiwi, mniam




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZERWAŁAM KETOZĘ, JAK WRÓCIĆ

Następny temat

Dieta i cwiczenia- prosze o opinie

WHEY premium