SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemiana sylwetki - wyniki

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 267 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 672
15 lat rocznikowo 16
Wzrost 185 cm
Waga 70 kg
Witam na siłowni ćwiczę już rok a dalej jestem chudy. Ogółem zawsze byłem chudy bo grałem dużo w piłkę i mało jadlem (teraz ogółem jem nawet kilka razy więcej niż wcześniej). Podam jak wyglądają moje wymiary itp ogółem zanim ćwiczyłem na siłowni ćwiczyłem w domu z wagą ciała (pompki, przysiady i brzuszki) potem zacząłem ćwiczyć na siłowni z ciężarami i na siłowni ćwiczę już rok i prawie 5 miesiący ale oczywiście miałem przerwy których wychodzi około 2 lub 3 miesiące. Jak ćwiczyłem już 2 miesiące na siłowni i przed tym jeszcze w domu to miałem 27 cm w bicepsie teraz od tego czasu mam 32 cm bez pompy mięśniowej a minął rok i około 3 miesiące. Aktualnie ważę dokładnie 70 kg a po ćwiczeniu w domu i 2 na siłowni ważyłem 53 kg ale wiadomo, że to też wzrost nie tylko masa (ogółem tłuszczu u mnie nie ma chyba wcale). Widać oczywiście u mnie mięśnie których wcześniej można powiedzieć wcale nie było ale dalej jestem chudy nie wiem nawet czy mój biceps jest chociaż przeciętny. Dlatego chcę się zapytać czy moja przemiana jest mała czy normalna jak na to jaki chudy byłem. Czy zrobiłem bardzo małą przemianę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6257 Napisanych postów 61858 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 770922
Wszystko tak na prawdę zależy od tego jak wygląda Twoja sylwetka i najlepiej by było jak byś wrzucił porównanie w formie zestawionych zdjęć bo to da realny obraz Twojej sylwetki.

Patrząc na wzrost wagi to progres zrobiłeś bardzo dobry bo 17kg w kilkanaście miesięcy to bardzo dobry wynik, ale sama waga nic za bardzo nie mówi bo jeśli z tych 17kg 10 to tkanka tłuszczowa to jest po prostu słaby okres budowania masy.
Musisz wziąć pod uwagę, że przy 185cm wzrostu waga 53kg to jest spora niedowaga więc przypuszczam, że zaczynając wyglądałeś jak wieszak na ubrania bo niestety tak to wyglądało.

Nawet jak teraz dobiłeś do tych 70 kg to i tak jak na wzrost Twoja waga jest bardzo niska więc sporo pracy Cię jeszcze czeka.
Najważniejsza kwestia to ile z tych Twoich przyrostów to mięśnie, a ile tkanka tłuszczowa bo realny wpływ na wygląd ma właśnie poziom tkanki tłuszczowej.

Zwiększyć ogólną wagę ciała najczęściej nie jest problemem, ale każdy kto chce przy tym wyglądać dobrze musi zwracać uwagę na to aby tkanki tłuszczowej nie przybierać za dużo.
Sporo pracy jeszcze przed Tobą, ale ważne, że działasz.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2998 Napisanych postów 51659 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 348911
Z samej masy ciała nic nie wynika, jak chcesz by ktoś ocenił Twój progres ( tylko po co miałby Cię ktoś oceniać? Chyba sam wiesz czy jesteś zadowolony, czy nie?) to wklej zdjęcia sylwetki przed/po.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 267 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 672
Postaram się znaleźć jakieś zdjęcia zanim ćwiczyłem. Ogółem raczej na samym mięśniu przybrałem bo tkanki tłuszczowej u mnie nie widać i przez to też mam dobrze widoczny sześciopak. Ogółem jak ważyłem 53 kg to nie miałem wzrostu 185 cm wtedy miałem wydaje mi się, że z 179 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6257 Napisanych postów 61858 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 770922
Jak zrobiłeś taki postęp to super Ci poszło

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5966 Napisanych postów 74425 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 745072
Niestety, ale kształtowanie sylwetki nie jest procesem, który pozwala na diametralną zmianę sylwetki w krótkiej perspektywie. Zdecydowanie wymaga to czasu i cierpliwości. Z tego co piszesz, patrząc pod kątem pomiarów, wyniki są bardzo dobre. Aby odnieść się do tego jeszcze bardziej, należy porównać zdjęcia sylwetki z początku i w obecnej formie. Oczywiście warto pamiętać o tym, że aby były one miarodajne, należy wykonywać je w takich samych warunkach (światło, bielizna, odległość, czy poza). Polecam pamiętać o tym na przyszłość.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadwyżka kaloryczna

WHEY premium