SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z Vlcd na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44261
Witam Mam pytanko skończyłem właśnie vlcd jestem zadowolony z efektów ale już słabo było psychicznie trochę nerwów itd wyszedłem stopniowo bez zalania obecnie dochodzę do bilansu 0 z lekka nadwyżka bo lekkie ssanie ale kcal w normie. Planuje wejść na IF jak już będę miał bilans 0 wtedy utne około 400kcal głownie z wegli i tłuszczu i próbuje system IF. Rano wstaje około 6 idę do pracy i trening robię o 17 nieraz o 20. Planuje okno żywieniowe ustawić na początek tak 10-18. Docelowo 10-14/15/16 jak się uda chodź bardziej był bym za np 13-21 wtedy mogę trening zrobić na czczo. Ale w pracy cieżko może być wytrwać do 13 bez jedzenia pracuje cieżko fizycznie. Jak byś to ugryźć? Dzięki za odpowiedz i propozycje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym dał okno 12-13 do 20-21. Pierwszy posiłek o 12-13, a reszta po treningu, czyli duży po i mniejszy na koniec. W sumie na otwarcie 25%, po treningu 50%, na koniec znów 25%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Jeśli rano masz duży wysiłek w pracy a wieczorem trening, to nie polecałbym codziennego głodzenia. Pewnie przyniosłoby to więcej złego niż dobrego.

Możesz wypróbować coś w stylu Eat Stop Eat, czyli post raz w tygodniu, najlepiej w dzień bez treningu siłowego, np: od 20:00 w sobotę do 18-20.00 w niedzielę. Po zakończeniu postu w niedzielę wracasz do regularnych posiłków, czyli przykładowo w niedzielę wieczorem spożywasz jeden mały posiłek po zakończeniu okna głodzenia, taki jak zwykle po 18-20:00. Przy tej opcji musisz mieć na uwadze, że deficyt energetyczny pojawia się już w ramach dnia głodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]ferlabaivo/Redukcja - Let's go !

Następny temat

[BLOG]Destroyer/Redukcja

WHEY premium