SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtrenningówki czy cos jeszcze w ogóle klepie?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
jak wyzej mialem okazje szamac i show time i gear bardzo dobre suplementy, ewntualnie jak juz chcesz to shock therapy moze bedzie dobrze dzialac na cb;)
pozdrawiam;)

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79357
Dedicated Unstoppable

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22833
j/w unsto polecam zaj**iste jest własnie zaraz biore i lece robic łapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Ja usto odradzam . Fakt jest taki ze pobudza i robi takie dziwne uczucie , ale tak jak jedna porcja wyrwała mnie z butów (4h przerwy od posiłku) , tak drugiej kompletnie nic nie czułem (2h od posiłku). Same zalecenia producenta że najlepiej brać na czczo powodują że nie jest to suplement dla każdego i ludzie trenujący wieczorami/popołudniami mogą nie wyrobić z odstępami od posiłków = słaby produkt dla nich. Dodatkowo ja (jak i inni ludzie sądząc z opinii) miałem uczucie "lekkiej głowy" i nóg z waty i średnio mi to odpowiadało. Pozostaje pytanie co tam siedzi że tak a nie inaczej klepie, ciekawy produkt ale zbyt nie równy moim zdaniem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22833
na mnie działa dobrze 2h jak i 1,5h po posiłku dla mnie nr1 z wszystkich pre jakie jadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
hmm tez mialem probke unsto i bylem zadowolony, ale wiadomo kazdy organizm jest inny wiec najlepiej przetestowac na sobie bo cos co jednego nawet nie posmyra drugiego wypitoli z trzewikow

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2831
Te co wymieniłeś to jakieś pompki nie mające wiele z pobudzeniem na poziomie 1,3. Spróbuj driven sports frenzy, przebija większość supli z geranium
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka bez krety

Następny temat

suple na testosteron

forma lato