SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningowka bez kofeiny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1737
Szukam przedtreningowki bez kofeiny, nigdy wczesniej nie brałem przedtreningowki(raz mi sie zdazylo wziac shota aakg z olimpu ale nie zauwazylem efektow). Aktualnie masa, 190cm,85kg, 2 cykle na kreatynie, wczesniej mono teraz cm3. Cwicze od ~10miesiecy
Myslalem nad nitrobolon I/II bo w nim nie zauwazylem kofeiny ale licze na wasze sugestie i pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
ja osobiście biorę teraz Iron Horse - Double Impact i jestem bardzo zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4548 Napisanych postów 35816 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263256
Napisz czego dokładnie oczekujesz od przedtreningówki.
Skoro bez kofy to domyślam sie że może chodzić o pompe, wtedy jw double impact bardzo fajny

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1737
a co sadzicie o vaso fusion na 1 raz? bo ma okazje dostac za free puszke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
za darmo weź a tak beta alanina arginina ..bez koffy

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 715
hemavol ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234885
double impact, crea shot 2.0, lub cos solo zmiksuj
https://sklep.sfd.pl/Iron_Horse_Double_Impact-opis29726.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1737
ok dzieki wszystkim za pomoc,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 141 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
double impact = śmieszna dawka agmatyny + cytrulina i aakg

jak szukasz przetreningówki bez pobudzaczy a nie miksu aakg i ctruliny (czego jest pełno od lat jak aakg mega hardcore czy nitro caps) to zerknij na składy:
iforce hemavol
cannibal permaswole
athletix high volume
czy fa pump core
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1737
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1737
a wiec mam ten vaso fusion, 1 trening -3 tabsy efektow brak, 2 trening 5 tabsow efektow brak, 3 trening 6tabsow(sugerowana porcja) efektow brak, co robic? zwiekszyc dawke?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka jest różnica między tymi gainerami ? (który bardziej dla ektomorfa?)

Następny temat

Spalacz

WHEY premium