SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeciągnieta noga

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
Witam!
To mój pierwszy post tutaj. Chciałem zapytać co należy zrobić po wypadku jaki mi się zdarzył, wczoraj w klubie rozciągałem się z kumplem i troche przesadzilem nagle po wewnętrznej stronie uda poczułem ból reszte treningu wytrzymalem choc przy niektórych kopnięciach ból był nie do wytrzymania. Dzis od rana noga boli(prawa noga bolało głównie przy kopnięciach lewej nogi wysokich i czasem przy prawej) ne jest to ból straszny ale mam pytanie. Co robić i co to mogło się stać panowie? Czy jutro iść na trening czy może sobie odpuścić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
To się nazywa hardkor rozciąganie. Jak w Kickboxerze Musisz przeczekać, chyba nic nie urwałeś, ale jedynie naciągłeś. To czy pójdziesz jutro na trening zależy od tego jak cię będzie bardzo bolało. Jednak jak możesz chodzić i jakoś tam nisko kopać to raczej idź na trening, sam nie jestem fanem opuszczania i często przychodziłem na trening z nogami w podobnym lub nawet gorszym stanie. Nigdy też jakoś tego niczym nie smarowałem. Przechodzi dość szybko :)

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
Hardkor nie hardkor jedni lubią szachy inni jak ich boli. Ja postanowiłem, że się rozciągne teraz jak trenuje(właściwie to marzy mi sie taki szpagaciorek:P hehe) więc nie oszczedzam sie na treniningu przy rozciaganiu... bolą mnie dzis lekko kolana ale o to ścięgno czy co tam jest sie martwie dzis po robocie sie spróbuje rozgrzac porzadnie bieganiem i porozciagac lekko zeby nie zastac tego. Trener mówił, że najgorsze co teraz moge zrobić to nic nie robić hehe:P Pozdrawiam czekam na inne rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Oj ludzie, ironia nawet jakby wyskoczyła z krzaków i was w dupę kopnęła to byście jej nie poznali. Ty przynajmniej masz treningi, ja w wakacje nie mam :) Mi się jakoś szpagat nie marzy, tylko rozciągnięcie pozwalające wykonywać dobre technicznie wysokie kopnięcia.

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Nie ciśnij na chama, bo to nie ma sensu.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strach przed uderzeniem?

Następny temat

Bjj, a początkujący w tej dziedzinie sportu?

WHEY premium